Експерт розповів, на яких АЗС України небезпечно для авто купувати бензин

0 11 572

Нещодавні перевірки якості бензину А-95 в Україні виявили відхилення від встановлених стандартів у багатьох торгових марок.

Це відкриття викликає занепокоєння, що контрафактне або неякісне пальне може заполонити ринок, що зумовлено нещодавніми податковими змінами та зростанням цін на пальне.

Таке контрафактне пальне часто не сплачує податки, що створює ризики як для транспортних засобів, так і для навколишнього середовища. Серед досліджуваних мереж ОККО, SOCAR та WOG виділяються як постачальники бензину А-95, що відповідає стандарту Євро-5, забезпечуючи відчуття безпеки для споживачів.

Зокрема, ОККО демонструє винятково низький вміст сірки у своєму бензині, що є критично важливим фактором для збереження здоров’я двигуна та мінімізації шкідливих викидів. Однак не всі мережі відповідають цим суворим стандартам.

Відхилення від параметрів якості були виявлені у мережах:

  • “БРСМ-Нафта”,
  • U.GO,
  • AVIAS,
  • BVS,
  • 24/7,
  • KCEM,
  • DNIPRO OIL GROUP.

Порушення найчастіше стосувалися октанового числа та вмісту сірки, по чотири компанії мали відхилення в кожній з цих категорій. якість бензину АЗС

Сурогату на ринку буде ще більше

Після нещодавнього підвищення ставок податків та акцизів в Україні ціни на пальне зросли більш ніж на 8 гривень за літр. Експерти прогнозують, що це зростання призведе до збільшення обігу тіньового пального, яке постачається компаніями, що ухиляються від сплати податків.

Незважаючи на потенційно привабливі нижчі ціни на деяких АЗС, експерти радять не йти на компроміси щодо якості пального, щоб зменшити ризик збільшення витрат на ремонт через неякісний бензин.

Сергій Куюн, директор консалтингової компанії “А-95”, пропонує споживачам готуватися до можливого подорожчання бензину до 57-58 гривень за літр, а дизпалива – до 55-56 гривень за літр. Зростання цін на пальне пов’язане зі світовою динамікою на ринку нафти і газу, а також поступовим вичерпанням запасів дешевого палива.

Щоб забезпечити довговічність автомобіля та мінімізувати непередбачувані витрати на ремонт, експерти наголошують на виборі перевірених АЗС, які мають репутацію постачальника якісного пального.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь