У Китаї назвали найнадійніші електрокари

Китай авто доставка США

У першій половині 2023 року електромобілі Voyah стали взірцем надійності на величезному китайському ринку.

Цю відзнаку вони отримали за результатами всебічної експертизи, організованої Китайською мережею автомобільної якості, яка стала першопрохідцем у спробах Китаю відстежувати скарги споживачів, пов’язані з якістю автомобілів.

Voyah i-Free
Voyah i-Free

У цій суворій оцінці взяли участь 34 бренди електромобілів, кожен з яких представив свій різноманітний модельний ряд. В результаті лише 23 з цих претендентів змогли перевершити еталон, продемонструвавши бездоганну прихильність до досконалості та надійності продукції, в той час як інші 11 брендів опинилися в нижніх ешелонах рейтингу.

Китай авто

Ця ретельна оцінка проводилася за п’ятьма окремими критеріями: відстеження частоти скарг і звернень до сервісного центру через збої в роботі, ретельна перевірка точності збірки і довговічності складових частин, вузлів та інтегрованих систем, визначення рівня безпеки, а також оцінка схильності до дефектів при щоденному використанні, що вимагає своєчасного технічного обслуговування.

На вершині цієї непохитної ієрархії надійності ми знаходимо шановну марку електромобілів преміум-класу Voyah, яка отримала найменше нарікань від вимогливих автовласників, набравши вражаючі 123 бали.

Китай авто

Забезпечивши собі друге місце, електромобілі Arcfox відстали від лідера на 15 пунктів.

Проявивши наполегливість, Smart посів третю сходинку в рейтингу надійності, замикаючи трійку лідерів серед виробників надійних електромобілів, яких впритул переслідують Aion і Hycan.