Skoda змушена призупинити виробництво машин: у Чехії зупинено завод

0 4 310

Чеський автовиробник Skoda знову змушений зупинити виробництво автомобілів у 2023 році, і це вже друге подібне закриття в цьому році.

Як повідомляє Investičníweb, завод у Квасінах, відповідальний за складання автомобілів Skoda, зупинився через дефіцит критично важливих запчастин від словенського постачальника.

На тлі цього збою в ланцюжку поставок Skoda ініціювала зусилля з диверсифікації своєї бази постачальників, вивчаючи можливості партнерства з китайськими постачальниками. Цей стратегічний крок має на меті зменшити майбутні ризики перебоїв у виробництві.

Ярослав Повшик, голова виробничої ради та лідер профспілки Skoda Auto, підтвердив, що виробництво всіх моделей Skoda, за винятком повністю електричного Enyaq, буде тимчасово призупинено.

Окрім заводу в Квасінах, Skoda також розглядає можливість скорочення виробництва на заводі в Млада-Болеславі.

Перебої з постачанням запчастин пов’язані з тим, що словенська компанія постраждала від нещодавніх повеней у регіоні, і це вже друге закриття заводу Skoda у 2023 році, після обмеження виробництва, запровадженого наприкінці січня через дефіцит мікросхем.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь