Працівники Tesla назвали заводи компанії “виробничим пеклом”

0 711

Компанія Tesla опинилася під пильною увагою через невдоволення її працівників.

Хоча Ілон Маск, генеральний директор компанії, робить ставку на досконалість і ставить перед своєю командою амбітні цілі, останні повідомлення свідчать про те, що такий підхід має свої наслідки.

Працівники висловлюють занепокоєння щодо надмірно тривалого робочого дня, небезпечних умов праці, випадків домагань і навіть пожеж на робочому місці.

Деякі з них змушені працювати понад 12 годин на день, а потім спати прямо на фабриці. Задокументовані випадки, коли працівники втрачали свідомість від зневоднення, а також трагічний інцидент, коли працівника розчавило машиною на конвеєрі.

Крім того, завод Tesla, розташований у Фремонті, штат Каліфорнія, був звинувачений у нехтуванні правилами безпеки, а рівень травматизму на ньому перевищував середні показники по країні.

Фірма також зіткнулася зі звинуваченнями в неправильній класифікації та заниженні кількості травм на своїх об’єктах.

Однак найбільше занепокоєння викликають звинувачення у дискримінаційній поведінці по відношенню до працівників на расовому та сексуальному підґрунті. Незважаючи на ці звинувачення, Tesla наполегливо відкидає всі звинувачення.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь