Названо найнадійніші бренди автомобілів у 2023 році

0 1 016

Автомобілі Toyota здобули репутацію безпрецедентної надійності, особливо такі моделі, як Prius, Camry та Sienna, які вважаються взірцем надійності.

Lexus, висококласний побратим Toyota, не поступається йому, відповідаючи загальним зоряним рейтингам Toyota. Вимогливі експерти звернули особливу увагу на такі моделі Lexus, як GS 350, IS 350 та LS 500, ще більше підкресливши їхню досконалість. Mazda приєдналася до еліти зі своїми перлинами, MX-5 Miata та CX-5, поповнивши ряди грізних іномарок.

Mazda MX-5 Miata

За межами п’єдесталу пошани пейзаж залишається знайомим. Як не дивно, четверте місце посідає BMW, а моделі M5 та i3 заслужили похвалу за свою надійність. Honda і Audi йдуть впритул на п’ятому і шостому місцях, представляючи інтригуючу розбіжність, де німецький виробник відстає від BMW, незважаючи на часті порівняння між цими двома автомобільними гігантами. Ще одна цікава новинка – Kia, яка посіла дев’яту позицію, що свідчить про її популярність серед російських споживачів.

Помітна відсутність китайських автомобілів у цьому рейтингу викликає доречне запитання. У минулому китайські автомобілі вирізнялися низькою безпекою та низькою якістю збірки. Однак зараз ситуація кардинально змінилася, і Китай виробляє сучасні моделі, які можуть конкурувати з флагманами відомих брендів. Проте, незважаючи на помітні покращення у сфері безпеки, китайські автомобілі ще не здобули бажаного титулу “найнадійніших”. Хоча виробники можуть мати можливість виробляти такі моделі, пов’язані з цим витрати залишаються величезною перешкодою.

Toyota Land Cruiser 70

У галузі, де домінують Toyota та її дочірня компанія Lexus, результат відповідає очікуванням, враховуючи незмінну прихильність японців до першокласної автомобільної якості. Такі японські виробники, як Mazda і Honda, поділяють цей етос, дотримуючись своїх стандартів, незважаючи на жорстоку конкуренцію на світовому ринку.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь