2 кращі автомобілі бренду Mitsubishi за всі роки існування компанії

Mitsubishi Outlander PHEV 2023

Вершина спадщини Mitsubishi: два найкращі автомобілі за всю історію компанії

За свою багатовікову історію в автомобільній індустрії компанія Mitsubishi випустила кілька видатних автомобілів, які здобули визнання як критиків, так і власників.

У цій статті ми розглянемо два найкращі автомобілі Mitsubishi, які коли-небудь вироблялися, підкресливши їхні виняткові особливості та цифри, які відрізняють їх від інших.

1. Mitsubishi Lancer Evolution

Mitsubishi Lancer Evolution 1995

 • Легенда ралі
  Mitsubishi Lancer Evolution, ласкаво відомий як “Evo”, – це культовий спортивний седан, який дебютував на початку 1990-х років. Він став культовим і залишається одним з найвідоміших творінь Mitsubishi.
 • Потужність та крутний момент
  Однією з ключових переваг Evo є його потужна силова установка. Остання ітерація, Evo X, оснащувалася 2,0-літровим рядним двигуном з турбонаддувом, який видавав вражаючі 291 кінську силу і 300 фунт-фут крутного моменту. Цей потужний двигун працював у парі зі складною системою повного приводу, забезпечуючи виняткове зчеплення з дорогою та контроль.
 • Розміри кузова
  Evo X має спортивні та водночас практичні габарити: приблизно 4 500 мм в довжину, 1 810 мм в ширину та 1 480 мм у висоту. Такі пропорції сприяють його маневреності та аеродинамічній ефективності.
 • Витрата палива
  Хоча Evo X не славиться своєю паливною ефективністю, він витрачає близько 11,9 літрів на 100 кілометрів у місті та 8,4 літрів на шосе. Власники були готові не звертати на це уваги, враховуючи зоряні характеристики автомобіля.
 • Розгін до 100 км/год
  Evo X може розігнатися від 0 до 100 км/год всього за 5,4 секунди, демонструючи блискавичне прискорення.
 • Відгуки власників
  На автомобільних форумах та у спільнотах ентузіастів власники Evo хвалять його гостру керованість, точне рульове керування та захоплюючий приплив потужності від двигуна з турбонаддувом. Схвальні відгуки отримали також ДНК Evo, натхненна ралі, та агресивний дизайн.

2. Mitsubishi Outlander PHEV

Mitsubishi Outlander PHEV

 • Екологічна досконалість
  Mitsubishi Outlander PHEV представляє набіг бренду на сферу гібридних позашляховиків з можливістю підзарядки від електромережі. Він справив значний вплив на ринок, поєднуючи в собі універсальність та екологічність.
 • Потужність та крутний момент
  Цей позашляховик оснащений гібридною силовою установкою, що складається з 2,4-літрового бензинового двигуна та двох електромоторів. Разом вони видають 221 к.с. і 320 Нм крутного моменту, забезпечуючи ідеальне поєднання потужності та ефективності.
 • Розміри кузова
  Outlander PHEV має зручні для сім’ї розміри: 4 695 мм в довжину, 1 810 мм в ширину і 1 710 мм у висоту. Ці розміри забезпечують достатньо простору в салоні та впевнену присутність на дорозі.
 • Витрата пального
  Однією з визначних особливостей Outlander PHEV є його паливна економічність. Він може проїхати приблизно 10,5 км лише на електротязі, а його комбінована витрата пального становить 2,2 л на 100 км, що робить його одним з найекономніших позашляховиків у своєму класі.
 • Розгін до 100 км/год
  Хоча Outlander PHEV не розрахований на шалене прискорення, він все ж може розігнатися до 100 км/год з місця за 10,5 секунди.
 • Відгуки власників
  Власники Outlander PHEV часто хвалять його екологічність, просторий салон та вражаючий запас ходу лише на електротязі. Здатність плавно перемикатися між електричним і бензиновим двигуном отримала схвальні відгуки від екологічно свідомих водіїв.

Замість висновку

На закінчення, спадщина Mitsubishi відзначена кількома вартими уваги моделями, але Lancer Evolution і Outlander PHEV виділяються як найкращі з них. Захоплюючі характеристики Evo та поєднання ефективності та універсальності Outlander PHEV забезпечили їм почесне місце в історії компанії.