Audi розробляє електрифіковану підвіску

0 86

Команда інженерів Audi, відома своїм невдоволенням традиційними системами підвіски, взяла справу в свої руки.

Їхнє останнє досягнення, представлене в патенті, опублікованому цього місяця, демонструє революційний метод управління амортизаторами за допомогою індукції. Ця революційна інновація обіцяє докорінно змінити якість їзди та стабільність на дорозі.

Основна концепція цієї нової системи полягає в оснащенні амортизаторів спеціальними демпфуючими штоками, здатними динамічно рухатися в амортизаційних трубках. Магнітні сердечники та котушки відіграють ключову роль. Коли демпферні штоки граціозно коливаються, магнітні сердечники і котушки беруть участь у заворожуючому танці, забезпечуючи точність і плавність демпфування, як ніколи раніше.

Найважливішим аспектом цієї інновації є її здатність працювати автономно від гідравлічних амортизаторів, що потенційно прокладає шлях до радикального переосмислення систем автомобільної підвіски. Актуальними залишаються питання, пов’язані з ефективністю, економічністю та привабливою перспективою зниження ваги автомобіля.

Audi підвіски

Новаторська система підвіски Audi з електричним керуванням обіцяє з високою точністю адаптуватися до примхливого характеру дорожніх умов, миттєво реагуючи на нерівності та забезпечуючи надзвичайно м’яку їзду. Не менш важливо, що ця система може похвалитися здатністю вловлювати і зберігати кінетичну енергію амортизаторів, пропонуючи потенційне застосування в системах опалення або перетворення цієї енергії в електрику для автомобільних цілей.

Загадкова привабливість цієї новаторської технології лише розпалює колективну цікавість. Більше того, не секрет, що конкуренти, такі як BMW, також прокладають курс у подібному напрямку, готуючи ґрунт для електрифікованої ери інновацій та запеклої конкуренції в автомобільному світі.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь