Skoda розкрила інтер’єр моделей Kodiaq і Superb зразка 2024 року

0 123

Вже за кілька тижнів завіса підніметься над свіжими екстер’єрами майбутніх Skoda Kodiaq та Skoda Superb, але чеський автовиробник вирішив ще трохи подражнити ентузіастів. Тепер вони представили повністю переосмислену приладову панель цих двох новинок.

На щастя, перше враження – це гармонійне поєднання сучасних і класичних елементів. Хоча обидві моделі можуть похвалитися великим центральним дисплеєм, відповідно до переважаючої тенденції серед нових моделей, Skoda геніально зберегла деякі тактильні перемикачі та кнопки для зручності користувача. Вони супроводжуються трьома поворотними ручками, кожна з яких має інтегрований 1,25-дюймовий дисплей. Ці “розумні пристрої” призначені для надання доступу до цілого ряду налаштувань.

Skoda Kodiaq інтер'єр

Точні можливості цих міні-дисплеїв залежать від конкретного рівня оздоблення. Пара зовнішніх поворотних регуляторів відповідають за регулювання температури та підігрів/вентиляцію сидінь для водія та переднього пасажира.

Тим часом, центральна поворотна ручка є багатозадачною, охоплюючи такі функції, як регулювання гучності, вентиляції, інтелектуального клімат-контролю, масштабування навігаційної карти і навіть налаштування режиму водіння.

Змінити ці функції можна, натиснувши та утримуючи центральну поворотну ручку або за допомогою інформаційно-розважальної системи.

В основі інформаційно-розважальної системи майбутніх моделей Kodiaq та Superb 2024 року лежить 13-дюймовий сенсорний екран, доповнений 10-дюймовим дисплеєм на панелі приладів. Проекційний дисплей на лобовому склі додає ще один рівень технологій.

Однією з найбільш помітних модифікацій, порівняно з попередніми ітераціями, є переміщення важеля перемикання передач – тепер він розташований за кермом, подібно до конфігурації, яку можна побачити в деяких моделях Mercedes. Цей стратегічний крок має подвійний ефект: звільняє простір між передніми сидіннями і створює додатковий простір для зберігання речей, збільшуючи загальний простір центральної консолі.

Skoda Kodiaq інтер 3

На перший погляд може здатися, що інтер’єри Superb та Kodiaq майже ідентичні. Однак, придивившись уважніше, можна виявити нюанси. Superb демонструє вертикальні ребра і тонко заховані вентиляційні отвори на приладовій панелі, тоді як Kodiaq робить ставку на додаткові шкіряні деталі на пасажирській стороні і впроваджує вертикальні вентиляційні отвори.

Обидва автомобілі оснащені портом USB-C у дзеркалі заднього виду і пропонують можливість бездротової зарядки смартфонів з потужністю 15 Вт. Вражає, що Kodiaq робить ще один крок уперед, передбачивши активне охолодження для двох пристроїв.

Skoda інтер

Залишаючись вірним фірмовому підходу Skoda, у передніх дверцятах є спеціальне місце для парасольки. Крім того, передбачено цілих чотири порти USB-C, кожен з яких має вихідну потужність 45 Вт. Для холодних днів у нагоді стане скребок для льоду, а ті, хто піклується про навколишнє середовище, оцінять масажні сидіння та чохли для сидінь, виготовлені з переробленого поліестеру.

Superb і Kodiaq, дебют яких очікується у 2024 році, ймовірно, стануть останніми двома моделями з двигуном внутрішнього згоряння, які вийдуть зі штаб-квартири Skoda в Млада-Болеславі.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь