6 автомобільних брендів, які продають “найрозумніші” машини в Китаї

Nio ET5 Touring
0 47

Спочатку варто підкреслити використання 1000-бальної метрики для вимірювання рівня “інтелекту”, закладеного в автомобілях.

Ця метрика, по суті, ґрунтувалася на двох фундаментальних критеріях: думках клієнтів та інтеграції передових інтелектуальних технологій. Спектр інтелекту охоплював як екстраординарні реалізації, такі як голосові асистенти, так і позачасові навігаційні системи.

У 2023 році цілісний індекс TXI (також за 1000-бальною шкалою) суттєво зріс, що підкреслює стрімкий розвиток автомобільної галузі. Крім того, цей швидкий темп “еволюції” характеризує переважно електромобілі, затьмарюючи їхні традиційні аналоги з двигунами внутрішнього згоряння. У сфері традиційних двигунів у зеніті автомобільного інтелекту домінують такі бренди, як BMW, Mercedes-Benz і, що інтригує, Lincoln. Це, звичайно, стосується розкішного рівня, тоді як у бюджетному сегменті своє домінування стверджують китайські виробники.

Отже, хто ж претендує на звання найрозумнішого?

У Китаї BMW отримує звання виробника найрозумніших автомобілів, набравши 566 балів з 1000. Проте, вона не стоїть на вершині ієрархії. Відомий баварський конгломерат відстає від китайського претендента Nio з відривом у понад 50 балів. У більш широкому спектрі, Xpeng і Li Auto спільно захопили вершину, що є очікуваним результатом. Geely, зокрема її дочірня компанія Zeekr, трохи відстає.

Zeekr 001

Очевидно, що знаменита Tesla значно відстає від своїх китайських колег, а це означає, що в царині технологічної досконалості дітище Ілона Маска більше не панує над усіма. Азійські конкуренти не лише кидають серйозний виклик Tesla, але й затьмарюють її в багатьох аспектах, про що свідчить всебічне чотирирічне розслідування.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь