10 моделей автомобілів, які частіше за інших потрапляють в Україні у “тотальні” ДТП

0 83

Преміальний кросовер Porsche Cayenne виявився лідером з “тотальних” страхових випадків.

Дослідження, проведене компанією Autolist у співпраці з порталом Avtosota, заглибилося в аналіз страхових виплат по КАСКО, виявивши марки та моделі автомобілів, відновлення яких після аварій найчастіше вважалося економічно недоцільним.

У першій половині 2023 року автомобілі Porsche та BMW домінували у списку транспортних засобів з найбільшою кількістю ДТП.

Особливо виділявся Porsche Cayenne, який очолював хіт-парад за загальними збитками. Цього року ця модель зазнала непоправних пошкоджень у 8% випадків ДТП.

Porsche Cayenne

Крім того, до переліку автомобілів, які найчастіше зазнавали повних збитків у 2023 році, також увійшли BMW 5-ї серії, Porsche Macan та Chery Tiggo.

До списку також увійшли Skoda Octavia, BMW 7 (по 3%), а також Mercedes AMG і Volkswagen Golf (по 2%).

ТОП-10 моделей автомобілів, які частіше за інших попадали в “тотальні” ДТП у 2023 році

  • Porsche Cayenne – 8% від загального числа застрахованих автомобілів
  • BMW 5 – 5
  • Porsche Macan – 4
  • Chery Tiggo – 3
  • Skoda Octavia – 3% від загального числа застрахованих автомобілів
  • BMW 7 – 3
  • Volkswagen Golf – 2
  • Mercedes AMG – 2% від загального числа застрахованих автомобілів.

Очільник компанії “Autolist” Віктор Волошин прокоментував результати дослідження:

“Рейтинг підкреслює, що більш дорогі моделі, наділені значною кількістю кінських сил, більш схильні до “тотальних аварій”, коли автомобіль стає непоправним. Часто власники таких автомобілів схильні до швидкісного водіння і не завжди дотримуються правил дорожнього руху. Однак у нинішніх умовах навіть незначний ремонт для розкішних брендів може зробити їх фінансово нежиттєздатними через потенційний дефіцит запчастин і пов’язану з цим непомірну вартість ремонту. Комплексне страхове покриття є єдиним захистом для транспортного засобу. У разі виникнення проблем з ремонтом, комплексне страхування не тільки економить час, але й гарантує відшкодування за транспортний засіб за повною вартістю, зазначеною в полісі”.

P.S. Інформація про те, що водії Porsche часто потрапляють у катастрофічні аварії, можливо, не стане шоком, враховуючи спортивну репутацію бренду, який часто приваблює любителів швидкості. Тим не менш, керованість позашляховиків цієї марки не відповідає доблесті їхніх суперкарів.

Крім того, стан наших доріг навряд чи сприяє безпечним швидкісним перегонам, а рівень майстерності водіїв Cayenne і Macan не такий багатий, як у водіїв 911 (хоча останні також часто потрапляють в “тотальні” аварії)”.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь