3 культові японські автомобілі, про які всі забули: чому їх не купують

0 11 509

З роками ландшафт популярних марок і моделей автомобілів у нашій країні зазнав значних змін. У 90-х роках популярність японських автомобілів зросла завдяки їхній надійності та доступності запчастин. Ця тенденція зберігалася приблизно до 2010 року, коли японські бренди, хоч і не панували на ринку, але стабільно входили до топ-10 найбільш продаваних брендів.

Навіть мастита Toyota, стійкий японський бренд на нашому ринку, вступила в здорову конкуренцію з корейською автомобільною промисловістю, що тільки зароджувалася. Тоді корейці поступово набирали обертів, хоча їхній вибір моделей був менш широким у порівнянні з сьогоднішніми пропозиціями.

Але чому японці, з їхньою відмінною якістю, надійністю та практичністю, поступилися своїми позиціями корейцям? Відповідь криється в тонкому балансі ціни та оснащення. Корейські виробники почали пропонувати споживачам автомобілі з більшою кількістю функцій, але за нижчими цінами, ніж їхні японські аналоги.

У цій статті ми розглянемо три колись популярні японські автомобілі, які непомітно відійшли в небуття і сьогодні рідко зустрічаються на дорогах.

Toyota Corolla XII: Втрата блиску

Toyota Corolla XII

Згадуючи період з 2007 по 2010 рік, стає зрозуміло, що дороги були заселені численними моделями Toyota Corolla X. Цей автомобіль уособлював простоту, пропонуючи автоматичні трансмісії та надійні двигуни. Однак з появою наступних поколінь інтерес до Corolla зменшився. Чому? Вона стала жертвою одноманітності, різкого зростання цін і впровадження безступінчастої трансмісії (CVT), починаючи з XI покоління, що парадоксальним чином відлякувало покупців. Поняття CVT багато хто в нашій країні сприймає з трепетом, хоча воно ідеально підходить для цього автомобіля.

Вища цінова категорія Corolla спонукала до неминучого запитання: навіщо обирати її, якщо є корейські альтернативи з автоматичними коробками передач?

Honda CR-V 5-го покоління: Зірка, що згасає

 

Honda CR-V

Ще одним автомобілем, який користувався стійким попитом на нашому ринку, була Honda CR-V. Але його спіткала схожа доля через цінові проблеми. Базова модель починається приблизно від $46 000, оснащена CVT і 1,5-літровим двигуном. Однак покупці віддавали перевагу звичайним автоматичним трансмісіям, які пропонували корейські конкуренти, що робило CVT менш привабливою. Як наслідок, люди тяжіли до таких моделей, як Kia Sportage, Hyundai Tucson або Toyota RAV4.

CR-V може похвалитися надійністю і універсальністю кросовера, але ціна і конфігурація CVT відлякували потенційних покупців. Крім того, інтер’єр, хоча і справний, відстає від своїх конкурентів за функціями та оснащенням, незважаючи на вищу ціну. На жаль, в іншому похвальний кросовер став жертвою такої динаміки ринку.

Subaru Forester 5-го покоління: Тіні минулого

Subaru Forester 5 пок

Кросовер Subaru Forester, який користувався помірною популярністю, сьогодні опинився в ще більш сумній ситуації. Падіння попиту можна пояснити не лише ціновою політикою, але й репутацією бренду та стійкою пам’яттю про минулі проблеми, зокрема, про витрату оливи та стукіт у циліндрах.

Привабливість Forester полягає в його японській майстерності та власній CVT, оснащеній ланцюгом замість ременя – унікальною розробкою Subaru. Трансмісія може похвалитися довговічністю з гарантією до 160 000 км пробігу.

Замість висновку

На ринку, де динаміка постійно змінюється, ці колись популярні японські моделі опинилися в тіні через зміну уподобань та ринкових тенденцій. Toyota Corolla XII, Honda CR-V 5-го покоління та Subaru Forester 5-го покоління зіткнулися з проблемами, які призвели до зниження їхньої популярності. Оскільки автомобільний ландшафт розвивається, важливо замислитися над цими змінами та розглянути уроки, які вони пропонують як виробникам, так і споживачам.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь