Tesla обігнала Volkswagen, BMW та Mercedes з продажу електромобілів

0 30

Згідно з повідомленням агентства Bloomberg, американський бегемот Tesla випередив колективні зусилля провідних німецьких автомобільних гігантів – Volkswagen, BMW і Mercedes-Benz – продавши більше електромобілів за перше півріччя 2023 року.

За попередніми даними, світові поставки електромобілів Tesla за перші шість місяців 2023 року зросли майже до 890 тисяч одиниць, що без особливих зусиль перевершило сукупний обсяг продажів Volkswagen, BMW і Mercedes-Benz, який склав близько 590 тисяч одиниць.

Це вражаюче відкриття підкреслює постійне домінування Tesla на найважливіших міжнародних ринках, як підкреслює німецький аналітик Маттіас Шмідт, якого цитує Bloomberg. Шмідт стверджує, що “Tesla все ще значно випереджає німецьких автовиробників на всіх основних ринках”. Він також уточнює, що ці німецькі виробники змушені значно нарощувати свої виробничі потужності, щоб досягти масштабу, який робить виробництво електромобілів прибутковим.

Примітно, що навіть у Німеччині Tesla вдається затьмарювати своїх внутрішніх конкурентів на їхній власній території.

Дані за перше півріччя 2023 року свідчать, що Tesla продала понад 36 тисяч електромобілів у Німеччині, порівняно з 24 тисячами у Volkswagen, 16,6 тисячами у Mercedes-Benz та скромними 12,8 тисячами у BMW.

MERCEDES-BENZ EQC 350

Довідка Avtosota: Компанія Tesla Motors, заснована підприємцем-візіонером Ілоном Маском у 2003 році, спочатку розпочала свою діяльність з виробництва електромобілів, а згодом розширила сферу своєї діяльності, включивши в неї рішення для зберігання енергії.

Volkswagen AG, що базується у Вольфсбурзі, Німеччина, є ключовим суб’єктом у глобальному автомобільному ландшафті. Концерн очолює відомий консорціум Volkswagen Group – величезний конгломерат, який налічує понад 1 500 дочірніх компаній, спільних підприємств і партнерств. У портфоліо конгломерату представлений вражаючий набір автомобільних брендів, серед яких Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, Scania, MAN і Navistar, а також мотоцикли Ducati.

Відома своєю знаковою абревіатурою – Bayerische Motoren Werke AG – компанія BMW AG базується в Мюнхені, Німеччина, і веде свою історію з моменту її заснування в 1916 році. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво автомобілів, мотоциклів, двигунів та велосипедів.

BMW i7 M70

Хоча епіцентр її виробничої майстерності знаходиться в Німеччині, вплив BMW поширюється на міжнародні складальні підприємства, розташовані в таких країнах, як Таїланд, Малайзія, Індія, Єгипет, Південна Африка, В’єтнам та Сполучені Штати Америки.

Mercedes-Benz, провідний постачальник преміальних легкових автомобілів, вантажівок, автобусів та інших транспортних засобів, є невід’ємною частиною потужного німецького конгломерату Mercedes-Benz Group. Штаб-квартира компанії знаходиться в Штутгарті, жвавому місті, розташованому в землі Баден-Вюртемберг, Німеччина. У 2019 році авторитетний бренд оцінювався в 60,355 мільярда доларів, посідаючи перше місце в ієрархії автовиробників.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь