Експерти назвали причину, чому мотори Tesla постійно ламаються

0 42

Очевидно, що привид постійних поломок електромобілів потенційно може бути вплетений у саму тканину процесу їх виробництва.

Зокрема, випадок німецького автомобіліста Гансйорга фон Хеммінгена проливає світло на це питання, який витримав важке завдання заміни двигуна своєї Tesla Model S 13 разів протягом 1 800 000 кілометрів пробігу. Однак, наближаючись до визначного рубежу в 2 мільйони кілометрів, він роздумує над тим, щоб перейти на щось більш досконале, можливо, з-під педантичних рук німецьких майстрів або навіть з автомобільного ландшафту Китаю, що стрімко розвивається.

Згідно з висновками Autoevolution, тривожну ненадійність електродвигунів Тесли можна пояснити розрахованим недоліком конструкції, що потенційно вказує на навмисний підхід. Доволі бентежна ситуація навколо Tesla Model S P85, що належить Гансйоргу фон Хеммінгену, вказує на те, що Tesla, можливо, дійсно знає про постійні несправності електродвигунів, але не вживає жодних заходів для їх усунення.

Коли Гансйорг фон Хеммінген придбав знамениту Tesla Model S P85, виробник надав безпрецедентну восьмирічну гарантію без обмежень на пробіг. Однак виснажлива експлуатація розкрила невтішну правду – в середньому електродвигун Tesla ледве витримує мізерні 100 000 кілометрів, вимагаючи 13 замін протягом 1 800 000 кілометрів. Хоча можна уявити, що електродвигуни, будучи простішими за своєю конструкцією, повинні демонструвати більшу надійність, у них є особлива вразливість, що причаїлася всередині.

Спостереження експертів хорватської компанії EV Clinic виявили тривожну тенденцію – схоже, що Tesla погіршила якість відновлених двигунів, призначених для Model S і Model X. Ця тривожна проблема пов’язана з ненадійним ущільненням в системі охолодження. Аналогічно до несправності прокладки в двигуні внутрішнього згоряння, охолоджуюча рідина поступово просочується з камери охолодження в корпус електродвигуна, тим самим спричиняючи пошкодження обмотки електродвигуна і призводячи до неприємної необхідності повної заміни електродвигуна в зборі.

Подальші дослідження показали, що Tesla у своїх відновлених двигунах обрала спрощену конструкцію прокладки, яка має один край, а не три, як зазвичай. Як і слід було очікувати, такі агрегати демонструють тривожний термін служби приблизно від 50 000 до 80 000 кілометрів пробігу. Це тривожне відкриття різко контрастує з першою хвилею електродвигунів, які могли похвалитися набагато вищою якістю та довговічністю, накопичуючи термін служби від 240 000 до 500 000 кілометрів.

Tesla двигун

Експерти не відкидають припущення, що Tesla, можливо, навмисно запрограмувала обмежений термін служби своїх електродвигунів, передбачаючи, що після восьми років або 150 000 миль власникам автомобілів не залишиться нічого іншого, окрім як постійно відвідувати сервісні центри для неминучої заміни двигуна, процедура, яка коштує 7 500 доларів.

Цікаво, що нещодавні викриття також підкреслюють приголомшливий 5-річний період очікування на Tesla Cybertruck, попит на який зріс до майже 2 мільйонів замовлень, що підкреслює глибокий вплив і привабливість, якими володіють творіння Тесли в автомобільному ландшафті.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь