Tesla продовжує “цінову війну” у Китаї

0 39

Китайський підрозділ Tesla вкотре порушив статус-кво, знизивши ціни на свій популярний кросовер Model Y, який є найбільш продаваним автомобілем у країні. Не зупиняючись на цьому, вони підсолодили угоду для ентузіастів Model 3, запропонувавши страхові субсидії, про що було оголошено на їхній офіційній сторінці в Weibo.

Переводячи цифри з юанів на долар, коригування вартості становить приблизно 14 000 юанів або ~2060 доларів США для версій Long Range і Performance Model Y. Отже, версія Long Range тепер коштує 299 900 юанів або 44 200 доларів США, тоді як версія Performance – 349 900 юанів або 51 600 доларів США.

Tesla Китай

Хоча ці ціни не орієнтовані на людей з обмеженим бюджетом, вони здаються розумними, враховуючи привабливість бренду та його технологічну досконалість. Це далеко від минулого, коли деякі члени нашої ВР вважали електромобілі екстравагантними новинками для заможних людей.

Часи змінилися: електромобілі перетворилися на практичні інструменти як для бізнесу, так і для приватних осіб, сприяючи заощадженню та економному використанню коштів.

Повертаючись до пропозицій Tesla, ті, хто обирає Model 3, тепер можуть скористатися страховою субсидією у розмірі 8 000 юанів або 1 180 доларів США, що діє до кінця вересня. Цінність цієї пропозиції заслуговує на увагу – уявіть собі дилерський центр, який надає цю суму на комплексне страхування при купівлі автомобіля.

Tesla Китай

Цікавою залишається реакція BYD та NIO на кроки Tesla. Аналітики пов’язують ці знижки з невеликим падінням продажів, яке спостерігалося в червні та липні. Проте довгострокові дані показують, що продажі не слідують лінійній траєкторії протягом року. Відбуваються коливання, але загальна тенденція до переходу на електромобілі постійно прогресує.

По суті, ця остання хвиля знижок означає лише боротьбу за нових клієнтів на зростаючому китайському ринку, оскільки Tesla прагне закріпитися на ньому в умовах конкуренції, підтримуючи стабільну траєкторію зростання в постійно мінливому ландшафті електромобілів.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь