Ентузіасти зламали електрокар Tesla та отримали доступ до платних функцій

0 61

Протягом багатьох років компанія Tesla, новаторський автовиробник, стикалася з гнівом автолюбителів через свою практику продажу функцій окремо від самого транспортного засобу.

Водії купують електромобіль, оснащений усім необхідним обладнанням, але повинні зробити додаткові платежі, щоб активувати ці функції. Тепер група пристрасних дослідників з Берлінського технічного університету взялася виправити цей уявний дисбаланс.

У своєму нещодавньому прориві ці старанні інженери успішно зламали апаратне забезпечення електромобіля Tesla. Це геніальне зусилля надало їм безперешкодний доступ до інформаційно-розважальної системи автомобіля, а також до всього спектру його функціональних можливостей, включаючи ті, які раніше були зачинені за дверима.

Зокрема, вони увімкнули такі функції, як підігрів задніх сидінь, за доступ до яких водії Tesla зазвичай платять додаткові 300 доларів

Дивовижно, але дослідникам навіть вдалося маніпулювати системою автономного водіння, преміум-пропозицією Tesla, і домогтися функціональності в тих областях, де можливості самокерованого водіння спочатку були відсутні.

Tesla Model 3 салон

Один з учасників злому підкреслив, що отримання доступу до справжнього електромобіля Tesla було необхідною умовою для їхнього задуму. Методологія зловмисників полягала в тому, що вони подавали стрибок напруги на процесор, який відповідає за роботу інформаційно-розважальної системи. У разі збою в роботі системи, чіп ненавмисно обходив стандартні інструкції і приймав змінений код, таким чином розблоковуючи бажані функції.

Однак значне занепокоєння викликають ширші наслідки цього злому. Окрім активації функцій, хакери ненавмисно отримали ключ шифрування системи, який використовується для автентифікації електромобілів Tesla в глобальній мережі Tesla. Теоретично, ця вразливість потенційно може уможливити віддалений доступ до будь-якого електромобіля Tesla, надаючи несанкціонований доступ до конфіденційної інформації про водія.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь