Компанія Ford презентувала новий позашляховик Bronco

Ford Bronco

На сайті Ford з’явилася можливість розміщувати замовлення на свіжоспечену модель Bronco.

Вступаючи в ітерацію 2024 року, базовий Big Bend бере кермо влади в свої руки, виходячи на сцену зі стартовою ціною від $41 025. Ця сума на $3,595 більша порівняно з попередником, попередньою базовою версією, яку Ford вирішив залишити позаду. Ця стратегічна зміна нібито відповідає бажанням клієнтів і має на меті прискорити терміни виробництва.

Підвищення ціни виправдовується широким переліком стандартних функцій. Зокрема, Bronco Big Bend поставляється зі світлодіодними протитуманними фарами, розкішним кермом, обтягнутим шкірою, та 17-дюймовими колесами, взутими в 37-дюймові позашляхові шини – це оновлення від 16-дюймових коліс попередньої базової версії.

Ford Bronco 2024

У всіх комплектаціях позашляховика 2024 року в стандартній комплектації центральне місце займає велика 12,0-дюймова інформаційно-розважальна система, що є суттєвим покращенням у порівнянні з 8,0-дюймовим дисплеєм базового Bronco 2023 року.

Ford Bronco 2024

Пакет Everglades, який повертається у 2024 році, оснащує Bronco 2,3-літровим двигуном EcoBoost, 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач та складною системою повного приводу з вражаючим передавальним числом 68,7:1. Примітно, що цей пакет також включає лебідку, повітрозабірну трубу та багато інших необхідних для бездоріжжя речей.

Ford Bronco 2024

У комплектації Badlands позашляховик з гордістю демонструє надміцний модульний передній бампер, який входить до стандартної комплектації. Що стосується високопродуктивного Bronco Raptor, то до палітри я дует свіжих відтінків (Shelter Green Metallic та Velocity Blue), а також пакет Code Orange, що підкреслює кузов яскравими помаранчевими акцентами, які випромінюють спортивний дух.