Opel готує випуск найбюджетнішого кросовера бренду

0 79

З’явилося зображення майбутнього Opel Crossland другого покоління, яке спокушає очікуванням його урочистої презентації через рік. Це одкровення з’явилося завдяки ретельному дослідженню Motor.es.

В даний час Opel Crossland 2024 року, оповитий камуфляжем, проходить суворі випробування на німецькій землі, зафіксовані на прихованих знімках, які слугують основою для яскравої ілюстрації.

Майбутній компактний кросовер Opel обіцяє підвищену стійкість і більш виражену естетичну поведінку. Зокрема, він може похвалитися підвищеним профілем капота і міцними розкльошеними крилами, які гармонійно поєднуються з характерною мовою дизайну Opel Vizor спереду.

Opel Crossland

Проводячи паралелі з Citroen C3 Aircross, новий Opel Crossland, як і його побратим, стоїть на фундаменті платформи SMR концерну Stellantis. Її родичами є кросовери Jeep Avenger та Fiat 600.

Очікувана довжина Opel Crossland 2024 складе близько 4,3 метра, а його габарити збільшаться, що призведе до збільшення внутрішнього простору і розширення вантажного відсіку.

Дебютним буде електричний варіант Opel Crossland з добре знайомою силовою установкою, запозиченою у своїх братів і сестер, що видає 156 кінських сил і працює від акумулятора ємністю 54 кВт-год. Очікується, що на одній зарядці він зможе подолати понад 400 км.

Наступні пропозиції включатимуть 1,2-літрові бензинові двигуни з турбонаддувом, доступні в конфігураціях потужністю 100 і 136 к.с., що працюють у парі з 48-вольтовою гібридною системою.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь