Продаж електрокарів Tesla падає

0 69

Давайте заглибимося у сферу електромобілів китайського виробництва.

У липні відомий автовиробник Tesla досягнув продажів лише 64 285 одиниць, що на 31% менше, ніж у попередньому місяці – червні. Китайська асоціація легкових автомобілів (CPCA) була джерелом цих просвітницьких даних.

Тим часом, показники продажів Model 3 і Model Y від Tesla продемонстрували вражаючий сплеск – на 128% порівняно з попереднім роком. Це різко контрастує з досягненням компанії, яка продала 28 217 електромобілів за той самий період.

Спостережуваний спад продажів можна пояснити навмисним капітальним ремонтом заводу в Шанхаї, стратегічним кроком, який неминуче сповільнив виробництво, що призвело до скорочення обсягу завершених електромобілів.

У паралельній сфері китайської конкуренції процвітає конкурент Tesla – компанія BYD. Звіти BYD підкреслюють популярність їхніх серій електромобілів Dynasty та Ocean, а також бензиново-електричних гібридів. Вражає те, що продажі зросли на 61%, досягнувши кульмінації у липні, коли було продано 261 105 одиниць, а ще 18 169 одиниць призначені для експорту.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь