Tesla вивела на ринок дешевші на 10 тисяч доларів Model S і X

0 23

Компанія Tesla щойно представила в США нові, більш доступні для гаманця ітерації Model S та Model X. Ці нові варіанти стандартної комплектації коштують дешевше – $78 490 і $88 490 відповідно, що на $10 000 менше порівняно з попередниками. Проте їхні можливості обмежені модифікаціями програмного забезпечення.

Апаратне забезпечення залишається ідентичним попереднім базовим версіям, які не мають додаткових відмінностей у лінійці Model S. Тим не менш, програмні обмеження поширюються на ємність акумулятора і пікову потужність здвоєних електродвигунів. Представник Tesla підтвердив агентству Reuters, що саме ці зміни дозволяють підтримувати однакову вагу версій.

На американському ринку стандартний варіант Model S тепер коштує 78 490 доларів, що менше, ніж 88 490 доларів. Однак він пропонує зменшений запас ходу 320 миль замість 405 миль, що відповідає стандарту EPA США. Аналогічно, потужність зменшилася з 670 к.с. до 491 к.с. (361 к.с. з 500 кВт), що призвело до дещо меншого часу розгону від 0 до 60 миль/год (97 км/год) – 3,7 секунди, на відміну від попередніх 3,1 секунди.

Tesla Model S знижка

Ціна на Model X Standard Range тепер становить $88 490, що нижче попередньої ціни у $98 490. Ця ітерація долає 269 миль замість попередніх 348 миль і працює з 496 к.с. замість 670 к.с. (365 кВт замість 500 кВт). Примітно, що тримоторна версія Plaid з потужністю 1020 к.с. (750 кВт) продовжує залишатися опцією як для Model S, так і для X.

Хоча програмне забезпечення обмежує запас ходу і потужність, Tesla запроваджує можливість модернізації для отримання більших можливостей за допомогою платної модифікації. Проте, схоже, компанія ухиляється від пропозиції такого оновлення прошивки, принаймні поки що.

Американський конфігуратор Tesla вказує на те, що ці нові варіанти стануть доступними вже у вересні, тоді як більш потужні версії все ще можна буде придбати в серпні.

Tesla Model S знижка

Цей стратегічний крок не є чимось новим для Tesla, оскільки раніше компанія вже застосовувала такий підхід для створення продуктів з навмисно заниженою продуктивністю, які часто називають “каліками”, особливо в секторах програмного забезпечення та камер. Ця стратегія орієнтована на потенційних водіїв Tesla, які прагнуть отримати досвід користування брендом, але обмежені бюджетними міркуваннями.

Для Tesla впровадження цих варіантів має підвищити доходи, оскільки виробничі витрати, ймовірно, залишаться незмінними порівняно з їхніми попередниками. Це узгоджується з нещодавнім коригуванням цін Tesla, яке мало на меті стимулювати попит, пропонуючи споживачам більш доступні варіанти.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь