Електрокар Volkswagen ID.4 поставив новий рекорд, проїхавши Канаду лише з 18 зупинками для зарядки

0 46

Електрокари намагаються здивувати шанувальників не лише на тестах та концепт-артах, а й у житті. Днями електричний кросовер Volkswagen ID.4 поставив рекорд, який, як стверджують експерти, потрапить до Книги Гіннеса.

Автомобіль проїхав усю Канаду зі сходу на захід, відвідавши зарядні станції лише 18 разів – це найменша кількість зупинок на маршруті.

Дистанція склала 7133 км. На дорогу пішло 7 днів. Загалом однієї зарядки вистачало на 396 км.

За кермом сидів мандрівник Райнер Цітлоу, відомий гонщик на далекі відстані та шанувальник автобренду. Він вже планує повторити маршрут у зворотний бік і відвідати дорогою всі дилерські центри Volkswagen у Канаді (їх 145 штук).

Volkswagen ID.4 рекорд

У компанії зазначили, що подорож через усю країну вкрай важлива.

Більшість покупців з Канади вважають, що інфраструктура країни недостатньо розвинена для покупки електрокара, що не вистачає зарядних станцій. Поїздка Райнера Цитлоу довела, що на електрокарі можна не лише їздити містом, а й подорожувати всією країною.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь