Стало відомо, яким буде новий Mitsubishi Pajero Sport

0 644

Нещодавно компанія Mitsubishi привідкрила завісу над своїм останнім творінням: абсолютно новим пікапом L200/Triton. З цією презентацією стало очевидно, що нова ера для спортивного позашляховика Pajero, який черпає натхнення в пікапі, настає на горизонті. Передбачаючи цю трансформацію, автомобільні журналісти взяли на себе завдання концептуалізувати його майбутній вигляд.

У 1996 році в лінійці японського автовиробника з’явився середньорозмірний позашляховик Pajero Sport. Його перша ітерація була заснована на платформі Pajero і продовжувала вироблятися до 2010 року. Починаючи з другого покоління, модель перейшла на платформу пікапа L200. Майбутня зміна поколінь Pajero Sport, що має замінити третє покоління, яке з’явилося у 2015 році і зазнало фейсліфтингу влітку 2019 року, ймовірно, наслідуватиме цю тенденцію.

Хоча фотографічні докази майбутньої новинки залишаються невловимими, обґрунтовані припущення свідчать про те, що новий Pajero Sport втілить естетику свіжого пікапа. Ймовірно, вони матимуть уніфіковану передню панель та інші компоненти екстер’єру аж до центральної стійки. Хоча колісна база потенційно може зазнати значного скорочення в порівнянні з пікапом, передбачається, що між осями буде збережено достатньо місця для розміщення фірмових трирядних сидінь (для контексту, нинішня колісна база становить 2800 мм).

Mitsubishi Pajero Sport 2024

Особливості дизайну задньої частини ще не розкриті, але все вказує на те, що вона буде більш стриманою, ніж у нинішньої ітерації Pajero Sport. Можливе зображення “задньої частини” дизайну черпає натхнення у позашляховика першого покоління: підняті кластери фар підтримують широку декоративну чорну вставку.

Хоча конкретних деталей про особливості майбутнього позашляховика небагато, розумні припущення схиляються до того, що він матиме значні спільні риси з L200/Triton. Минулого місяця пікап отримав абсолютно нову сталеву раму, площа поперечного перерізу якої збільшилася на 65%. Серед помітних покращень – збільшення жорсткості на вигин на 40% та збільшення жорсткості на кручення на 60%.

Технічка

Наразі лінійка двигунів складається з єдиного претендента: 2,3-літрового 4-циліндрового турбодизеля 4N16. Цей силовий агрегат пропонується в трьох різних варіантах потужності: 150 к.с. (330 Нм), 184 к.с. (430 Нм) і 204 к.с. (470 Нм). На вибір пропонується 6-ступінчаста механічна або 6-ступінчаста автоматична коробка передач. Крім того, водії можуть обирати між заднім та повним приводом.

Mitsubishi Pajero Sport 2024

Останній варіант представлений у двох варіаціях: звичайний Easy Select 4WD, що має менший нахил, та Super Select 4WD-II – система постійного повного приводу з асиметричним міжосьовим диференціалом (за замовчуванням 40% потужності розподіляється на передню вісь, а 60% – на задню) та можливістю зменшення нахилу дороги.

За попередніми даними, які узгоджуються з графіком виробництва Mitsubishi, урочиста презентація нового Pajero Sport може відбутися через рік після дебюту пікапа, найімовірніше, наступного літа.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь