Китайська компанія BYD вивела на тести новий позашляховик

0 74

Кросовер від нового суббренду BYD помітили на дорогах.

Китайська компанія BYD вивела на тести новий позашляховик Fang Cheng Bao Leopard 5. Автомобіль із мінімальною кількістю камуфляжу вийшов на вулиці Китаю.

Позашляховик отримав незграбну форму кузова, великі дзеркала заднього виду та світлодіодну оптику. Розміри моделі поки що не розкриваються. Повноцінна прем’єра автомобіля очікується вже у серпні.

Fang Cheng Bao Leopard 5

Машина побудована на новій платформі DM-o, яка призначена для гібридних автомобілів. Силова установка складається з кількох електромоторів та бензинового двигуна. Поки що конкретні цифри компанія не називає, але відомо, що сумарна потужність складає 544 к. с., а розгін до першої сотні займає 4 с.

Fang Cheng Bao Leopard 5

При повному баку та батареї реально проїхати 1200 км. Очікується, що Leopard 5 коштуватиме від 400 тис. до 600 тис. юанів (приблизно 55-82 ти. доларів).

Бренд Fang Cheng Bao перебуватиме в ієрархії BYD між марками Denza та YangWang. При цьому материнський BYD не заперечує можливість експорту позашляховика Leopard 5 на інші ринки.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь