Cadillac Escalade офіційно став електромобілем

0 84

Марка Cadillac розсекретила новий електромобіль, який отримав назву Escalade IQ. Він надійде у продаж у другій половині 2024 року.

Незважаючи на використання культового імені Escalade, новинка помітно відрізняється від однойменної машини з бензиновим V8, яка з кінця минулого століття продається під маркою Cadillac. Зовні вона швидше нагадує великий кросовер, ніж незграбний рамний позашляховик.

Машина побудована на новій платформі Ultium і, зважаючи на все, ділить шасі з електричним пікапам Hummer EV, який випускається з кінця 2021 року. Вперше для автомобілів цього сімейства офіційно заявлено ємність тягової батареї. Вона становить 200 кіловат-годин, що є одним із найкращих показників у світі.

Cadillac Escalade IQ

Завдяки ємній батареї Escalade IQ, незважаючи на значні габарити, здатний проїжджати на одному заряді до 724 кілометрів. Дані засновані на американській методиці підрахунку EPA, яка вважається однією з найточніших у світі.

Автомобіль оснащений електромоторами, що обертають усі чотири колеса. Їхня сумарна потужність складає 760 к. с. Крім того, як і у Hummer, всі чотири колеса повертаються, що робить новинку найманеврованішим Escalade в історії сімейства.

Cadillac Escalade IQ

З решти особливостей варто відзначити незалежну підвіску всіх коліс із пневматичними пружними елементами, а також систему GM Cruise, яка є одним із найпросунутіших автопілотів у світі.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь