За сім місяців 2023 року український парк електромобілів поповнили 16 тисяч машин

0 15

Попередній місяць ознаменувався появою на українських дорогах майже 3 500 додаткових електромобілів, причому Volkswagen ID.4 є головним претендентом на першість у секторі нових автомобілів, а Nissan Leaf закріпив за собою лідерство серед розмитнених транспортних засобів.

Протягом липня українці придбали та офіційно зареєстрували 3 464 електромобілі. За даними Укравтопрому, ця цифра не лише на 11,5% перевищує показник червня 2023 року, а й удвічі більше, ніж за відповідний період липня 2022 року.

Центральне місце в цьому сплеску займають пасажирські електромобілі, причому лише 75 одиниць були віднесені до категорії комерційних транспортних засобів. Приплив вживаних електромобілів з міжнародних джерел склав 2 878 реєстрацій, серед яких найбільш популярними були Nissan Leaf, Volkswagen e-Golf, Tesla Model 3, Tesla Model Y та Renault Zoe.

Renault Zoe

Крім того, у липні автосалони по всій країні стали свідками придбання 586 електромобілів. Зокрема, до топ-5 моделей увійшли Volkswagen ID.4, Volkswagen ID.6, FAW Toyota BZ4X, Honda E та Dongfeng/Honda M-NV.

Honda M-NV

Перевершивши всі очікування, за перші сім місяців 2023 року український парк електромобілів поповнився 16 000 автомобілів, що майже втричі більше, ніж за відповідний період минулого року.

Водночас у липні різко зросла динаміка розмитнення вживаних іноземних транспортних засобів: громадянами України було ввезено майже 19 тисяч автомобілів.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь