Голова МВС анонсував нову послугу для українських автомобілістів

0 54

Відкрився новий захоплюючий шлях, який надає всім громадянам можливість зарезервувати номерний знак відповідно до їхніх уподобань, вносячи динамічні зміни в процес ліцензування.

Починаючи з 7 серпня, українці вступили в еру інновацій завдяки революційній послузі, яка дозволяє їм самостійно обирати та закріплювати за собою номерні знаки на власний розсуд. Цей крок вперед був проголошений не ким іншим, як міністром внутрішніх справ Ігорем Клименком, який висловив своє бачення з цього приводу.

Навіть за найскладніших обставин, таких як війна, трансформація державних послуг залишається досяжною… Наша непохитна відданість підвищенню доступності державних послуг залишається незмінною.

– зазначив він у своєму повідомленні в Telegram.

автомобільні номери

Ця зручна для користувачів послуга доступна через електронні профілі водіїв, адаптовані до різних типів транспортних засобів. Клименко наголосив на ключовій умові: одна особа має право замовити та отримати ексклюзивний номерний знак для конкретного транспортного засобу.

Для резервування номерного знаку відводиться 10 календарних днів поспіль. Якщо протягом цього терміну замовлений номер не буде придбаний, замовлення буде автоматично анульоване.

За первинними даними, оприлюдненими Міністерством внутрішніх справ, з 1 січня по 24 липня цього року сервісні центри видали 203 254 посвідчень водія.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь