В Telegram з’явилися Stories, але створювати їх можуть не всі

0 30

Telegram представив власну версію Stories, що дозволяє користувачам ділитися фотографіями та відео, які зникають через певний період часу. Хоча переглядати Історії може кожен, публікувати їх мають право лише підписники преміум-класу.

Користувачі можуть контролювати видимість своїх історій, обираючи, коли контент буде автоматично видалено: через 6, 12, 24 або 48 годин. Ця функція вирізняє Telegram, оскільки більшість інших додатків пропонують лише 24-годинний термін для видалення історій.

Одним із важливих аспектів є гнучкість Telegram у створенні користувацьких списків для різних контактів. Це означає, що користувачі можуть ділитися певними історіями з друзями, а інші залишати виключно для колег або обраних груп.

Telegram

Інтерфейс Stories знайомий користувачам, які стикалися з подібними функціями на інших платформах, дозволяючи реагувати та відповідати на Історії один одного. Щодо того, чи стане функція Stories з часом безкоштовною для всіх користувачів, Telegram ще не оголосив про свої плани, але це залишається можливим.

Спочатку анонсована в червні, функція “Історії” в Telegram, як очікувалося, підтримуватиме подвійні камери, дозволяючи одночасно використовувати фронтальну і тильну камери для зйомки фото і відео. Оскільки Telegram продовжує розвиватися та впроваджувати інновації, функція Stories додає ще один цікавий вимір популярному додатку для обміну повідомленнями.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь