Оголошено характеристики Skoda Superb 2024 модельного року

Skoda Superb 2024

На офіційному сайті автовиробника з’явилися цікаві подробиці про нове покоління флагманського автомобіля Skoda Superb. Новий Skoda Superb, дебют якого заплановано на листопад, все ще зберігає певну таємницю, оскільки він прихований у камуфляжі, але його розміри були розкриті.

Витончений ліфтбек подовжився в довжину до 4902 мм, тоді як універсал виріс до 4912 мм. У ширину він становить 1849 мм, а у висоту – 1481 мм, при незмінній колісній базі 2841 мм. Такі збільшені габарити призвели до того, що салон Skoda Superb 2024 став просторішим. Зокрема, об’єм багажника ліфтбека збільшився до 645 літрів, тоді як універсал тепер пропонує вражаючі 690 літрів.

У салоні нового Skoda Superb з’явиться сучасний 12,9-дюймовий сенсорний екран, а також інноваційний перемикач передач, перенесений на рульову колонку. У салоні передбачені різні зручні зручності, такі як тримач для планшета в задньому підлокітнику, подвійні кишені в спинках передніх сидінь і традиційна парасолька, продумано розміщена в задніх дверцятах.

Безпека має першорядне значення, і всі моделі Skoda Superb 2024 року будуть оснащені 10 подушками безпеки, покращеними камерами кругового огляду та системою напівавтономного водіння.

Варіанти силових агрегатів є універсальними, включаючи 1,5-літрові (150 к.с.) і 2,0-літрові (265 к.с.) бензинові турбодвигуни, 150 і 193-сильні 2,0-літрові турбодизелі, а також захоплюючий 204-сильний гібрид, здатний подолати 100 км лише на електротязі.

Skoda Superb 2024 буде працювати в парі з трансмісією DSG з подвійним зчепленням, а клієнти матимуть можливість вибору переднього або повного приводу. Виробництво відбуватиметься у Братиславі, де він ділитиме виробничу лінію з Volkswagen Passat B9, що підтверджує прагнення Skoda створювати видатні автомобілі у співпраці з найкращими представниками автомобільної індустрії.