Стало відомо, електромобілі яких марок українці купують найбільше

0 461

У першому півріччі спостерігався безпрецедентний сплеск попиту на електромобілі: Україна імпортувала рекордну кількість цих екологічних транспортних засобів.

Хоча загальна кількість імпорту автомобілів знизилася, частка електромобілів на ринку значно зросла. До трійки найпопулярніших брендів, що визначили цю тенденцію, увійшли Volkswagen, Tesla та Nissan.

За даними Opendatabot, імпорт електромобілів в Україну за січень-червень сягнув вражаючих 12 844 одиниць. Цей показник майже зрівнявся із загальним імпортом за весь попередній рік і в 1,5 рази перевищив показник 2021 року.

Минулого року електромобілі становили 1,3% від загальної кількості імпорту (8867 одиниць), а цьогоріч їхня частка зросла до 2,5% (13 722 одиниці). Однак у першому півріччі 2023 року частка електромобілів у загальному імпорті автомобілів досягла вражаючих 7,2%.

Nissan Leaf

Лідером серед брендів цього року став Volkswagen, а трійку лідерів замкнули Tesla та Nissan

Nissan Leaf продовжує залишатися найпопулярнішою моделлю вже третій рік поспіль, зберігаючи свої сильні позиції. Його переслідували Volkswagen ID.4 і Tesla Model 3, відповідно, як інші популярні електромобілі.

На тлі сплеску електромобілів, дизельні транспортні засоби все ще претендують на значну частку в 31% на ринку вживаних автомобілів, де в червні було придбано або зареєстровано близько 31,8 тис. одиниць. Однак ця цифра незначно зросла – приблизно на 100 одиниць.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь