В Україні створили позашляховик на базі Mitsubishi Pajero Sport та УАЗ “Буханка”

0 300

В Україні продовжують будуватися різні і незвичайні тюнінг-проєкти. Водночас фантазія українських майстрів не перестає дивувати і радує дедалі новішими та новішими шедеврами.

Проявивши неабияку креативність та винахідливість, українські майстри втілили в життя унікальний позашляховик, що поєднує в собі характеристики Mitsubishi Pajero Sport та УАЗ Буханка, в результаті чого вийшов оригінальний та універсальний всюдихід.

Хоча конкретні деталі про цей винятковий автомобіль залишаються обмеженими, його виразний зовнішній вигляд вже натякає на його інноваційний дизайн. Поєднуючи елементи міцного УАЗ “Буханка” з комфортом і надійністю японського Mitsubishi Pajero, цей саморобний шедевр пропонує найкраще з обох світів.

Mitsubishi буханка

Примітно, що всі технічні компоненти, використані при створенні цього позашляховика, були повністю отримані від Mitsubishi, включаючи двигун, коробку передач, електрику, шестерні та осі. Таке рішення гарантує якість та надійність автомобіля, оскільки він спирається на перевірену часом продуктивність інженерних розробок Mitsubishi.

Mitsubishi буханка

Хоча більше інформації про цей надзвичайний позашляховик ще не оприлюднено, його створення підкреслює постійну прихильність України до новаторських та нетрадиційних автомобільних проектів, які захоплюють автолюбителів своєю утилітарною та інноваційною природою.

Mitsubishi буханка

Також за рахунок кабіни від позашляховика автору вдалося зробити максимально високі кути з’їзду та заїзду для даного авто.

– додають у SpecMachinery.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь