24 найпопулярніші гібридні автомобілі в Україні

Lexus RX

Сегмент гібридних силових установок переживає безпрецедентний сплеск популярності на українському ринку нових автомобілів, причому Toyota очолює зграю і встановлює своє домінування з трьома моделями, що займають перші місця в рейтингах продажів. Поки країна бореться з активною фазою війни, автолюбителів, здається, не зупинити, вони стікаються до дилерських центрів у пошуках найновіших та найекологічніших варіантів.

У червні 2023 року було зафіксовано значне зростання продажів, що стало новим рекордом для українського ринку. Хоча бензинові двигуни все ще утримують переважну частку в покупках, їхня вага поступово зменшується, оскільки українці демонструють все більшу схильність до придбання нових дизельних автомобілів. Однак справжніми зірками цього сплеску є електрифіковані транспортні засоби, особливо гібриди, які привернули значну увагу покупців.

З вражаючою кількістю 1 025 нових гібридних автомобілів, проданих у червні, попит на електрифіковані транспортні засоби неухильно зростає. Toyota, зокрема, заслуговує на особливу відзнаку за те, що очолила гібридну революцію в Україні, здійснивши винятковий подвиг, вперше забезпечивши собі три перші позиції в рейтингу продажів гібридних автомобілів.

Найрезультативнішими гібридами у червні 2023 року стали

Toyota RAV4

 1. Toyota RAV4: 210 нових автомобілів
 2. Toyota Camry: 80 нових автомобілів
 3. Toyota Yaris: 67 нових автомобілів
 4. Nissan Qashqai: 65 нових автомобілів
 5. Mercedes-Benz GLE: 61 новий автомобіль
 6. Audi Q8: 56 нових автомобілів
 7. Nissan X-Trail: 53 нових автомобіля
 8. Toyota Yaris Cross: 41 новий автомобіль
 9. Volvo XC90: 37 нових автомобілів
 10. Audi Q7: 34 нових авто

Audi Q7

Варто підкреслити, що Toyota домінувала в рейтингу: вісім різних моделей потрапили до списку 24 найбільш продаваних гібридних автомобілів у червні, включаючи навіть два гібридних кросовери від люксового бренду Lexus. Конкуренти намагалися не відставати, а інші популярні виробники, такі як Land Rover, Volvo, Audi та Nissan, залишилися далеко позаду, зумівши зайняти лише кілька місць у першій двадцятці.

Решта рейтингу представлена різноманітними моделями від різних автовиробників:

 • Lexus RX: 33 нові автомобілі
 • Toyota Corolla Cross: 29 нових автомобілів
 • Toyota C-HR: 28 нових автомобілів
 • Hyundai Tucson: 24 нових автомобіля
 • Volvo XC60: 19 нових автомобілів
 • Toyota Corolla: 18 нових автомобілів
 • Volvo XC40: 13 нових автомобілів
 • Lexus NX: 11 нових автомобілів
 • Land Rover Range Rover та Mercedes-Benz C-Class: по 8 нових автомобілів
 • Honda CR-V, Land Rover Defender, Land Rover Range Rover Evoque та Toyota Highlander: по 7 нових автомобілів

Honda CR-V

У той час як Toyota святкувала тріумф, інші бренди в червні переживали неоднозначні події. Nissan Qashqai, хоча і зайняв другу позицію після Toyota, але його продажі знизилися порівняно з травнем. І навпаки, гібриди Nissan X-Trail пережили відродження попиту, залучивши на 39 українських покупців більше, ніж у попередньому місяці.

Проте, на тлі таких вражаючих показників різних брендів, саме хетчбек Toyota Yaris став справжньою зіркою місяця. Зібравши додаткові 60 угод, він претендує на звання найбільшого особистого досягнення місяця з точки зору продажів. Не відстала від нього і гібридна версія седана Toyota Camry, яка також продемонструвала похвальне зростання, додавши до своїх показників продажів 29 нових автомобілів.

Оскільки український ринок нових автомобілів продовжує охоплювати електрифіковані транспортні засоби, Toyota створила чудовий прецедент зі своєю домінуючою гібридною лінійкою. Поки інші виробники змагаються за частку ринку “зелених” автомобілів, залишається питання: чи може хтось по-справжньому конкурувати з гібридною гегемонією японського гіганта? Тільки час покаже, але поки що Toyota панує в українській гібридній революції.