Названі найбільш потенційно ненадійні кросовери у 2023 році: їх краще оминати

0 7 840

Популярність тих чи інших представників сегмента SUV (кросовіри та позашляховики) зовсім не означає, що вони є надійними. Видання «Consumer Reports», щорічно публікує власне дослідження в цій галузі, назвало 5 автомобілів у цій категорії, які мають найнижчі показники потенційної надійності в 2023 році.

Volkswagen Taos

Volkswagen Taos

  • Прогнозована надійність – 1 бал із 5
  • Кількість відкличних кампаній: 0

Основні причини такої поганої позиції цього кросовера VW у рейтингу пов’язані з безліччю проблем, що торкаються його двигуна, електрики, трансмісії, паливної системи. Крім того, власники таких машин нарікають на сторонні шуми.

Найгірший рік для покупки автомобіля на вторинному ринку – 2022-й.

Chevrolet Bolt EUV

Chevrolet Bolt EUV

  • Прогнозована надійність – 1 бал із 5
  • Кількість відкличних кампаній: 1 (переднатягувач ременя безпеки може стати причиною займання)

Незважаючи на те, що це не стандартний автомобіль, а електрокар, кількість деталей у якому мінімальна, Bolt EUV отримав одну з найгірших оцінок у цьому рейтингу через часті виходи з ладу його електроніки та електромотора.

Найгіршим роком для покупки цієї машини на «вторинці» було названо 2022-й.

Kia Sorento

Kia Sorento

  • Прогнозована надійність – 1 бал із 5
  • Кількість відкличних кампаній: 1 (пожежонебезпека джгута тягово-зчіпного пристрою)

Появу в цьому списку цього кросовера можна назвати несподіванкою, проте це не зовсім так, а скоріше закономірність. Погана оцінка Sorento пов’язана із проблемами машин попередніх модельних років, які Kia досі не виправила.

Втім, основна їхня частина припадає виключно на гібридний варіант цього кросовера, тоді як бензиновий та дизельний «паркетники» вважаються відносно надійними.

Список претензій до двомоторного Sorento включає поломки системи ABS, гальмівних супортів, конденсатора кондиціонера і двигуна, а загальною проблемою для гібридного і традиційного варіанту кросовера є низька якість матеріалів салону і лакофарбового покриття кузова.

Найгірший модельний рік для покупки Sorento за версією “CR” – 2014-й.

Ford Explorer

Ford Explorer 2016

 

  • Прогнозована надійність – 1 бал із 5
  • Кількість відкличних кампаній: 3 (камера заднього виду, трансмісія)

Американські аналітики стверджують, що Explorer страждає від проблем, пов’язаних з електрикою, кузовом та трансмісією. Найгіршим роком для покупки цієї машини на вторинному ринку виявився названий 2016-й (скарги на якість обробки салону, кермо, роботу клімат-контролю, трансмісії та системи повного приводу).

Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder 2017

  • Прогнозована надійність – 1 бал із 5
  • Кількість відкличних кампаній: 1 (зварні кріплення сидінь)

Проблеми цього кросовера Nissan включили автомобільну електроніку, кузовні недоліки, а також серйозні несправності трансмісії. Найгірший рік для покупки Pathfinder за версією «Consumer Reports» – 2017. Такі машини страждали від виходу з ладу вентилятора радіатора, антиблокувальної системи, датчика трансмісії, двигуна, коробки передач та системи клімат-контролю).


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь