10 серпня Mitsubishi презентує новий компактний позашляховик

0 662

Виробник заявляє 22 сантиметри дорожнього просвіту та цілий набір позашляхових режимів руху.

Mitsubishi гостро потребує нових моделей, і одна з них вже в дорозі. Ні, мова йде не про близнюка Captur – ASX, а про оригінальний позашляховик, який розроблений у надрах Mitsubishi.

Його офіційна прем’єра відбудеться 10 серпня у рамках Міжнародного автосалону в Індонезії.

Очікується, що на ньому буде представлено спрощену версію торішнього концепту XFC, адаптовану для ринку країн Південно-Східної Азії, який для Mitsubishi є одним з основних.

Модель, що поки не отримала офіційної назви. Вона має стати чимось більшим, ніж просто ще одним позашляховиком в і без того переповненому пропозиціями сегменті. Автівка матиме значний дорожній просвіт і спеціальні режими руху. Заявляється, що окрім «болотяного режиму» автомобіль отримає режим Wet – для руху по слизькому покриттю, та Gravel – для ґрунтовки, подолання пагорбів та кам’янистих ділянок.

Ще одна гідна згадки функція – Active Yaw Control (AYC), залежно від дорожніх умов, що розподіляє крутний момент між передніми колесами. Якщо пам’ятаєте, AYC існує ще з часів Lancer Evolution, де вона використовувалася як задній міжосьовий диференціал. У новому позашляховику її об’єднають із системами контролю тяги та кермового управління, щоб покращити керованість на різних поверхнях.

У Mitsubishi також заявляють, що автомобіль отримає спеціальну аудіосистему Yamaha з функцією Dynamic Sound, яка не тільки автоматично регулює гучність в залежності від швидкості, але і змінює налаштування басів, середніх і високих частот «при їзді нерівними дорогами». Крім подвійного екрана, що поєднує функції цифрової панелі приладів і мультимедіа, на центральній консолі збережуть фізичні елементи управління, які доводять, що Mitsubishi не поспішає переносити все на сенсорний екран.

Хоча модель в першу чергу призначена для країн Південно-Східної Азії, вона може з’явитись і на інших ринках. За словами Mitsubishi, все залежатиме від того, наскільки добре її приймуть.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь