Презентовано розумні окуляри BMW

0 62

BMW представляє розумні окуляри ConnectedRide, які проектують дані про швидкість, передачу та навігацію перед очима користувачів.

Важливу інформацію можна проектувати на праву лінзу, подібно до проекційного дисплея в автомобілях, коли екран може відображати інформацію для водіїв прямо перед очима.

Положення інформації можна відрегулювати так, щоб воно ідеально підходило кожному водію, окуляри можна підключити до смартфону через Bluetooth. Через додаток BMW Motorrad Connected вони можуть відображати дані GPS та багато іншого.

Смарт-окуляри ConnectRide розроблені спеціально для мотоциклістів. BMW пропонує два розміри, щоб вони підходили для різних осіб, а також для зручного носіння у різних шоломах.

BMW окуляри

Крім того, окуляри поставляються з двома наборами лінз для різних козирків шолома.

Наприклад, один комплект на 85% прозорий і спеціально розроблений для використання під шоломами із вбудованими сонцезахисними козирками. Лінзи мають сертифікат UVA/UVB, і їх можна замовити відповідно до вашого зору (+/- 4,5 діоптрії), якщо ви носите окуляри.

Окуляри живляться від вбудованого літій-іонного акумулятора, який може працювати до 10 годин, їх можна заряджати через кабель USB. Вони призначені для роботи при температурі від 10 до +50 °C.

Ціна складає 690 євро.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь