2 найгірші автомобілі бренду Infiniti за всі роки існування компанії

0 1 127

Два найгірші автомобілі Infiniti за всю історію

Infiniti, підрозділ розкішних автомобілів компанії Nissan, за роки свого існування мав чимало успіхів і невдач. Хоча бренд відомий тим, що виробляє стильні та продуктивні автомобілі, не кожна модель виправдовує очікування.

У цій статті ми детальніше розглянемо два найгірші автомобілі Infiniti, які коли-небудь випускалися, враховуючи недоліки кожної моделі, про які повідомляють власники на різних автомобільних форумах.

Infiniti Q50 (2014-2018): Тьмяна продуктивність і ненадійні технології

Infiniti Q50

Infiniti Q50, представлений у 2014 році, позиціонувався як спортивний розкішний седан, який мав на меті конкурувати з німецькими аналогами. Однак багато власників вважали Q50 недостатньо потужним з точки зору продуктивності. Базовому двигуну, 2,0-літровому чотирициліндровому двигуну з турбонаддувом, не вистачало вишуканості та потужності, очікуваної в цьому сегменті, що призводило до тьмяних відчуттів від водіння. Навіть опціональний 3,0-літровий двигун V6, хоча і був більш потужним, не міг зрівнятися з характеристиками своїх конкурентів.

Ще однією серйозною проблемою Q50 була ненадійність технології. Багато власників повідомляли про збої та несправності в роботі інформаційно-розважальної системи, включаючи екрани, що не реагують на натискання, проблеми з підключенням Bluetooth та часті збої в роботі системи. Ці проблеми не тільки розчаровували власників, але й впливали на їхній загальний досвід водіння та впевненість у надійності автомобіля.

Infiniti QX60 (2013 – дотепер): Посередня якість збірки та обмежені можливості

Infiniti QX60

Infiniti QX60, розкішний позашляховик середнього розміру, вийшов на ринок у 2013 році. Незважаючи на те, що він пропонує просторий і комфортний салон, він не дотягує у кількох ключових сферах. Однією з найпоширеніших скарг від власників була посередня якість збірки. З’явилися численні повідомлення про деренчливі звуки, нещільне прилягання деталей оздоблення салону та передчасний знос різних компонентів. Ці проблеми були значним розчаруванням для власників, які очікували преміум-класу.

На додаток до проблем з якістю збірки, QX60 також не вистачало деяких передових функцій, які є у його конкурентів. Багато власників висловили розчарування застарілою інформаційно-розважальною системою, якій бракувало інтуїтивно зрозумілих елементів керування та обмежені можливості підключення. Відсутність сучасних функцій допомоги водієві, таких як адаптивний круїз-контроль і система утримання в смузі руху, також сприяла відчуттю, що QX60 відстає від своїх конкурентів.

Замість висновку

Хоча Infiniti випустила кілька вражаючих моделей за всю свою історію, Q50 і QX60 виділяються як два найгірших автомобіля, коли-небудь зроблених брендом. Q50 страждав від тьмяних характеристик і ненадійних технологій, що погіршувало досвід водіння і загальне задоволення його власників. З іншого боку, QX60 розчарував посередньою якістю збірки і відсутністю передових функцій, не зумівши забезпечити преміальний досвід керування розкішним позашляховиком.

Важливо зазначити, що ці недоліки ґрунтуються на відгуках та досвіді, якими власники діляться на автомобільних форумах. Кожна модель автомобіля має свої сильні та слабкі сторони, і індивідуальний досвід може відрізнятися. Однак очевидно, що Q50 і QX60 зіткнулися зі значними проблемами, які призвели до їх негативної репутації серед значної частини власників.

Оскільки автомобільна промисловість продовжує розвиватися, для таких виробників, як Infiniti, вкрай важливо прислухатися до відгуків клієнтів та усувати недоліки своїх автомобілів. Таким чином, вони можуть прагнути забезпечити кращий досвід і відновити довіру та лояльність своїх клієнтів у майбутніх моделях.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь