Ford знімає з виробництва свою популярну модель

0 105

Виробництво знаменитої моделі B-класу Ford Fiesta припинилося 7 липня.

Рішення про відмову від «суперміні» було прийнято ще восени, тому що на думку керівництва підрозділу Ford Motor of Europe комплектуючі для виробництва цієї моделі дорожчають, а клієнти пересідають на кросовери, крім того, цей захід полегшить компанії перехід на електромобілі.

Останні два екземпляри хетчбека, зійшовши з конвеєра заводу в Кельні, вирушать не до дилерів, а в колекції фірмових музеїв Ford Motor у Німеччині та Великій Британії.

Ford Fiesta всі покоління

Нагадаємо, що перше покоління передньопривідного Ford Fiesta дебютувало ще в 1976 році (проект Bobcat) з ініціативи віце-президента Ford Motor Лі Яккокі (з ухвалення президента компанії Генрі Форда II), а дизайнером був Том Тжаард. Причому, “Фієсту” навіть спробували вивести на американський ринок з 1,6-літровим 84-сильним двигуном Kent, але модель виявилася занадто мініатюрною для тодішніх американців, які ще не відвикли від “дорожніх дредноутів”.

У свої найкращі роки Fiesta, а всього нагадаємо, починаючи з 1976-го, випустили сім поколінь у кількості понад 22 мільйони, розходилася тиражем по 400–450 тис. на рік, і це лише в Європі, але за останні кілька років попит серйозно впав. Так минулого року європейці придбали лише 86 тис. машин.

Ford Fiesta EcoBoost Hybrid

Прямого спадкоємця у хетчбека не буде, і лише частково “Фієсту” замінить електричний паркетник Ford Puma, у якого незабаром з’явиться BEV-версія.

Завод “Форда” у Кельні буде переобладнано під випуск електромобілів на платформі MEB концерну Volkswagen – первістком стане кросовер Ford Explorer EV.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь