Ці 4 компанії випускають найпроблемніші автомобілі

евакуатор ДТП ремонт

На початку року авторитетне агентство JDPower провело щорічне дослідження надійності автомобілів (Vehicle Dependability Study, VDS) за 2023 рік, оцінюючи надійність автомобілів.

Дослідження проводилося за традиційним підходом, що полягає у вимірюванні кількості технічних проблем на 100 автомобілів (PP100), причому вищий показник PP100 свідчить про нижчу надійність.

У той час як ЗМІ широко висвітлювали список брендів мас-маркету, які випускають найнадійніші автомобілі, мало уваги було приділено тим, хто опинився внизу рейтингу (за винятком люксових брендів), хоча їхня продукція користується популярністю в усьому світі, в тому числі і в Україні.

Як не дивно, наступні бренди опинилися на несприятливому кінці спектру надійності:

  1. Ford: З високим показником PP100 у 249 балів Ford виявився найгіршим автомобільним брендом з точки зору надійності в сегменті мас-маркету. Ця новина була несподіваною, оскільки автомобілі Ford мають значну клієнтську базу.
  2. Volkswagen: Слідом за Ford, Volkswagen посів друге місце у списку з показником PP100 у 216 балів. Незважаючи на свою репутацію надійного виробника, Volkswagen зіткнувся з критикою щодо надійності своїх автомобілів.

Volkswagen Touran 2003-2015      3. Subaru: Замикає трійку найменш надійних брендів на масовому ринку Subaru з показником PP100 214 балів. Такий результат став несподіванкою для багатьох, оскільки Subaru вже давно асоціюється з довговічністю та надійністю.

Навіть Honda, бренд, який традиційно славиться своєю надійністю, опинився в антирейтингу з середнім показником 205 несправностей на 100 автомобілів. Це одкровення продемонструвало, що навіть високоповажні бренди не застраховані від випадкових збоїв у надійності.

Варто зазначити, що ці результати дещо відрізняються від інших експертних оцінок найнадійніших автомобільних брендів світу. Провідне автомобільне видання HotCars нещодавно склало список десяти найнадійніших автомобільних брендів на 2023 рік. Їхній аналіз включав вивчення різних дослідницьких звітів з різних джерел, щоб консолідувати дані та надати огляд показників надійності в галузі.

Хоча дослідження JDPower пролило світло на найменш надійні бренди, важливо враховувати інші джерела та перспективи при оцінці загальної надійності бренду. Покупці автомобілів повинні проводити ретельне дослідження і враховувати цілий ряд факторів, що виходять за рамки одного дослідження, щоб приймати обґрунтовані рішення про свою покупку. Надійність є важливим аспектом володіння автомобілем, і розуміння сильних і слабких сторін різних брендів може допомогти споживачам вибрати автомобіль, який відповідає їхнім очікуванням щодо довгострокової надійності.