2 найгірші автомобілі бренду Geely за всі роки існування компанії

0 700

Два найгірші автомобілі Geely за всю історію: розкриваємо недоліки

Китайський автовиробник Geely за останні роки досяг значних успіхів на світовому автомобільному ринку. Однак, як і будь-який інший виробник, вони мали свою справедливу частку помилок.

У цій статті ми розповімо про два найгірші автомобілі Geely, які коли-небудь випускалися, спираючись на відгуки власників на автомобільних форумах і помітні недоліки, пов’язані з кожною моделлю.

Geely Emgrand X7

Geely Emgrand X7

Geely Emgrand X7, представлений у 2013 році, мав на меті зарекомендувати себе як претендент у конкурентному сегменті компактних позашляховиків. На жаль, автомобіль не дотягнув у кількох сферах, що призвело до розчарування серед власників.

  • Низька якість збірки: Однією з найпоширеніших скарг серед власників Emgrand X7 була низька якість збірки. Багато хто повідомляв про проблеми зі скреготом, розхитані деталі інтер’єру та загальний брак міцності. Це погіршувало загальний досвід водіння і викликало занепокоєння щодо довготривалості експлуатації автомобіля.
  • Недосконалі двигун і трансмісія: Двигун і трансмісія Emgrand X7 також зазнали критики. Власники часто вказували на те, що двигун відчував себе недостатньо потужним, особливо під час обгонів на шосе. Крім того, трансмісія часто демонструвала різкі перемикання передач і запізнілі реакції, що відволікало від плавності, очікуваної від сучасного позашляховика.
  • Недостатня паливна ефективність: Паливна економічність є життєво важливим аспектом для багатьох власників позашляховиків, але Emgrand X7 розчарував у цій сфері. Численні власники повідомляли про високі показники споживання пального, які перевищували заявлені виробником, що призводило до неочікуваних витрат і почуття незадоволеності.

Geely Panda

Geely Panda

Geely Panda, випущена на ринок у 2010 році, мала на меті привернути увагу економних споживачів, які шукають компактний і доступний міський автомобіль. Однак ця модель зіткнулася з численними недоліками, які залишили власників незадоволеними.

  • Низький рівень безпеки: Одним з головних недоліків Geely Panda була її недостатня безпека. Багато власників висловлювали занепокоєння з приводу неадекватних результатів краш-тестів та відсутності передових технологій безпеки, які стали звичним явищем у конкуруючих моделях. Це ставило під загрозу загальну безпеку автомобіля і змушувало власників відчувати себе неспокійно на дорозі.
  • Некомфортна якість їзди: Кілька власників скаржилися на некомфортну їзду Panda, особливо на шорстких та нерівних поверхнях. Система підвіски не змогла ефективно поглинати нерівності та недоліки дороги, що призвело до тряски та неприємних відчуттів для пасажирів.
  • Неякісний дизайн інтер’єру та матеріали: Geely Panda також отримав критику за неякісний дизайн інтер’єру та матеріали. Власники часто нарікали на відсутність преміального оздоблення, ергономічні недоліки та використання низькоякісного пластику в салоні. Це знижувало загальну естетичну привабливість і створювало відчуття дешевизни.

Замість висновку

Насамкінець, Geely, як і будь-який автовиробник, випускав автомобілі, які не виправдали очікувань. Geely Emgrand X7 і Geely Panda, два найгірші автомобілі, коли-небудь зроблені компанією, зіткнулися зі значною критикою з боку власників. Emgrand X7 страждав від низької якості збірки, недопрацьованого двигуна і трансмісії, а також недостатньої паливної ефективності.

З іншого боку, Geely Panda розчарувала низьким рівнем безпеки, некомфортною їздою та неякісним дизайном і матеріалами інтер’єру. Вивчивши ці недоліки, Geely може працювати над вдосконаленням своїх майбутніх моделей і забезпеченням більш приємного досвіду володіння для своїх клієнтів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь