5 марок автомобілів, які українці купують найбільше для ведення бізнесу

Mercedes-Benz Sprinter

Продажі вантажних та спеціальних автомобілів зазнали значного падіння на 26% порівняно з довоєнною статистикою червня 2021 року.

Прикметно, що український ринок нових комерційних автомобілів, зокрема вантажівок та спецтехніки, у червні цього року став свідком значного досягнення – загалом було продано 1 068 автомобілів. Як повідомляє Укравтопром, це найвищий результат продажів за останні 17 місяців.

У порівнянні з червнем минулого року реєстрації комерційних автомобілів збільшилися в 2,5 рази, а в порівнянні з травнем цього року зростання склало 12%.

Однак, незважаючи на таку позитивну динаміку, продажі в цьому сегменті все ще відстають на 26% від довоєнної статистики червня 2021 року.

Renault Express Van

 

Лідерами ринку комерційних автомобілів є наступна п’ятірка брендів-лідерів:

  • Renault – 356 одиниць
  • Scania – 127 одиниць
  • Volkswagen – 67 одиниць
  • Peugeot – 60 одиниць
  • Mercedes-Benz – 53 одиниці

Volkswagen впровадив сервіс автопідписки

З початку цього року український парк вантажівок і спецтехніки поповнився 5 190 новими автомобілями, що означає вражаюче зростання на 61% порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

Варто нагадати, що в червні українські споживачі придбали рекордну кількість вживаних автомобілів за 11 місяців – 102,4 тис. авто. Цей показник на 0,7% перевищив продажі попереднього місяця і є найвищим рекордом з липня 2022 року, який ознаменував завершення ери нульового розмитнення.