Головний дизайнер BMW розповів, як виглядатимуть нові автомобілі марки

0 380

Шеф-дизайнер концерну BMW Group Адріан ван Хойдонк заявив, що прислухається до критики, але більшою мірою орієнтується на показники продажів. Якщо люди готові витрачати гроші, значить дизайн автомобілів має успіх.

Дизайн сучасних автомобілів BMW викликає багато суперечок серед шанувальників марки. На окрему порцію ненависті заслужили масивні радіаторні грати, які навіть колишні співробітники BMW називають безглуздими. Шеф-дизайнер BMW Group Адріан ван Хойдонк нещодавно сказав Top Gear, що компанія не ігнорує ці розмови, а прислухається до них та робить свої висновки.

У майбутньому дизайн автомобілів BMW має стати “чистішим”. “Ми розробимо ґрати відповідно до пропорцій всього автомобіля або відповідно до виразу, який ми хочемо надати йому“, – повідомив ван Хойдонк. Водночас він наголосив, що не вважає невдалим дизайн сучасних автомобілів BMW, розроблений під керівництвом шеф-дизайнера марки Домагоя Дюкеча. Компанія враховує показники продажів при виборі напрямку дизайну, і зараз вони виглядають добре.

BMW майбутнє

Ми відчуваємо, що в нашій роботі нам потрібно постійно додавати нові елементи в дизайн, ми не можемо постійно повторювати те, що ми маємо“, – сказав ван Хойдонк. – “Інколи нам доводиться йти далі і робити щось нове. Ми хочемо бути успішними і за 10 років“.

Вже зараз дизайнери BMW працюють над автомобілями, які вийдуть у 2025 та 2026 роках. Вони будуть на дорогах до 2033 року. Треба придумати автомобілі, які добре виглядатимуть навіть за десять років. Тому BMW готова створити щось, що спочатку викликає суперечки, щоб новий автомобіль не здавався застарілим вже на час першого рестайлінгу. Машина повинна виглядати привабливо навіть через багато років і бути затребуваною на ринку вживаних автомобілів.

BMW майбутнє

Ми маємо досить чітке уявлення про те, куди ми збираємося рухатися. Ми не експериментуємо і не кидаємось у крайнощі, щоб подивитися, що приживеться“, – пояснив ван Хойдонк. “Це дуже продуманий процес“. У майбутньому дизайн автомобілів BMW продовжить еволюціонувати, але не припинить викликати суперечки.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь