Honda оновила купеподібний кросовер UR-V

Honda UR-V

У 2017 році дебютував великий купеподібний кросовер Honda UR-V, який є формальним спадкоємцем Honda Crosstour. Але якщо Кросстур був глобальною моделлю і продавався на багатьох ринках, то UR-V призначений виключно для Китаю.

Причому у КНР є брат-близнюк UR-V, це кросовер Honda Avancier. Їхня головна відмінність – у заводах виробника. Якщо UR-V випускається спільним підприємством Honda-GAC, Avancier сходить з конвеєра іншого СП – Dongfeng Honda (для Китаю це стандартна практика).

Honda UR-V 2023

Отже, для Honda UR-V це вже друге оновлення за життєвий цикл (перше було в 2020 році). Кросовер трохи змінився зовні: нові грати радіатора, 19-дюймові колісні диски, а також тепер у всіх комплектаціях встановлюється світлодіодна оптика. Довжина залишилася колишньою – 4856 мм.

Інтер’єр

Головна зміна в салоні – це новий дисплей мультимедійної системи, встановлений поверх передньої панелі, його розмір збільшився з 8 до 10,1-дюйма. Панель приладів зберегла аналогові шкали. До речі, інтер’єр оновленого Honda UR-V 2023 багато в чому залишився консервативним, управління більшістю функцій здійснюється через аналогові кнопки.

Honda UR-V

Honda UR-V 2023

Салон оновленого Honda UR-V

Технічка Honda UR-V

Оновлений Honda UR-V, як і раніше, пропонується в двох модифікаціях, хіба що потужність агрегатів трохи знизилася:

  • Передній привід. Бензиновий турбомотор 1.5 188 к. с (замість 193 к. c) у парі з варіатором.
  • Передній (або повний привід із муфтою на задніх колесах). Дволітровий турбомотор від хот-хетчу Honda Civic Type R потужністю 261 к. с (замість 272 к. с). У ролі КПП – дев’ятиступінчастий “автомат”.

Honda UR-V 2023 У Китаї ціни на оновлений кросовер Honda UR-V починаються від 34500 до 46000 доларів.