В Україні змінили процес реєстрації автомобілів

0 1 948

Постанова стосується присвоєння номерних знаків. Вартість бронювання номерів на авто становитиме 9 грн на добу, а замовлення бажаної комбінації – 300 грн.

Кабінет міністрів на засіданні 30 червня прийняв постанову про зміну процесу реєстрації транспортних засобів щодо присвоєння номерних знаків. Під час реєстрації власник авто зможе замовити або забронювати номери. Про це повідомляє прес-центр уряду.

Бронювання номерних знаків буде 9 грн на добу. А вартість обрання літерно-цифрової комбінації при реєстрації авто – 300 грн, крім платних номерних знаків.

Раніше уряд спростив процедуру купівлі-продажу авто

Тепер проведення експертного дослідження не є обов’язковим, за винятком ввезення вживаних автомобілів з-за кордону вперше.

автономер

Нові правила реєстрації транспортних засобів, які затвердив Кабмін, полегшують процедуру купівлі-продажу авто. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий.

Так, під час перереєстрації уживаного транспортного засобу проведення експертного дослідження не є обов’язковим, за винятком ввезення автомобілів з-за кордону вперше.

Зрештою для операції купівлі-продажу необхідно записатися в електронну чергу на конкретну дату та час (онлайн або через термінал) та отримати послугу, витративши близько 25 хвилин, зазначив заступник міністра.

Водночас за бажанням продавця чи покупця можна провести експертне дослідження авто та реєстраційних документів з видачею висновку на бланку установи.

Передусім ми прагнемо надати можливість особі здійснювати усвідомлений вибір щодо порядку, місця, способу, формату отримання послуги, враховуючи, що відповідний державний орган має запропонувати різні варіанти. Водночас вважаємо за доцільне інформувати громадян про потенційні ризики та шляхи їх уникнення.

– вказав Драп’ятий.

Наприклад, немає необхідності проводити експертне дослідження автомобіля батьків під час його перереєстрації на дітей чи родичів. У таких випадках можна уникнути додаткових витрат часу та коштів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь