У ЄС пенсіонерів можуть позбавити водійського посвідчення

1 6 707

Психологічні обстеження для водіїв похилого віку в Європейському Союзі: Підвищення безпеки дорожнього руху

З метою підвищення безпеки дорожнього руху та зменшення аварійності в Європейському Союзі з січня 2024 року набуде чинності новий закон. Відповідно до цього закону, водії віком від 65 років будуть зобов’язані проходити психологічне обстеження як обов’язкову умову для збереження своїх водійських прав. Давайте заглибимося в причини необхідності цього заходу та дослідимо потенційні додаткові нововведення, які можуть з’явитися на горизонті.

Пріоритет безпеки та Vision Zero

Впровадження цього закону узгоджується з ініціативою Vision Zero, яка має на меті значно зменшити кількість аварій, травм та смертей на європейських дорогах. Зосереджуючись на водіях у віці 65 років і старше, закон прагне виявити будь-які потенційні проблеми з концентрацією уваги та оцінити психологічне благополуччя літніх автомобілістів. Таким чином, мета полягає в тому, щоб лише особи, які відповідають необхідним психологічним критеріям, могли продовжувати керувати автомобілем, убезпечуючи себе та інших учасників дорожнього руху.

Вплив на українських водіїв

Важливо зазначити, що українські водії, які мають статус тимчасового захисту в ЄС, також можуть бути зачеплені новими правилами. В рамках зусиль з гармонізації заходів безпеки дорожнього руху в країнах-членах ЄС, закон буде застосовуватися до всіх водіїв, які підпадають під визначену вікову категорію, незалежно від їхньої національності.

Європейська Комісія планує запровадити додаткові зміни для подальшого підвищення безпеки дорожнього руху. Серед таких потенційних нововведень – розгляд можливості запровадження курсів підвищення кваліфікації для водіїв віком від 70 років і старше. Ці курси слугуватимуть засобом ознайомлення водіїв з новими правилами дорожнього руху, технологіями та технікою водіння, щоб вони залишалися добре поінформованими та здатними безпечно пересуватися дорогами.

Крім того, є пропозиція видавати посвідчення водіям старшого віку на п’ять років, на відміну від стандартного десятирічного терміну дії. Цей коротший термін має на меті регулярну переоцінку здібностей водія та його придатності до подальшого керування транспортним засобом. Крім того, може бути запроваджено щорічний медичний огляд для осіб віком 75 років і старше, щоб забезпечити своєчасне виявлення та вирішення будь-яких вікових проблем зі здоров’ям, які можуть вплинути на здатність керувати транспортним засобом. Для водіїв віком від 65 до 75 років розглядається можливість проходження медичного огляду кожні два роки.

коробка передач МКПП водій

Впровадження цих потенційних нововведень підкреслює зобов’язання Європейського Союзу постійно оцінювати та вдосконалювати заходи з безпеки дорожнього руху, особливо для водіїв похилого віку, які можуть зіткнутися з унікальними проблемами через вікові фактори.

Замість висновку

Майбутня вимога щодо психологічного обстеження водіїв у віці 65 років і старше в Європейському Союзі є значним кроком на шляху до підвищення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності. Виявляючи потенційні проблеми з концентрацією уваги та оцінюючи психологічне благополуччя літніх водіїв, мета полягає в тому, щоб забезпечити допуск до керування транспортними засобами лише тих, хто придатний для цього. Українські водії в ЄС зі статусом тимчасового захисту також підпадатимуть під дію цього правила.

У перспективі розглядаються подальші зміни, такі як курси підвищення кваліфікації та частіші медичні огляди для водіїв похилого віку, що ілюструє прихильність до постійного вдосконалення та безпеки дорожнього руху. Впроваджуючи ці заходи, Європейський Союз прагне створити безпечніші дороги для всіх автомобілістів і пішоходів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇
1 Комментар
  1. Михаил говорить

    Да здравствует коррупция и вымогательство. Особенно в Украине. Как это было во времена техосмотра. Дал на лапу, справка в кармане и никаких проблем кроме нагрузки на карман. Вообщем Шмыгаль со своей бандой уже не знает, как еще опустошить карманы украинцев. И ЕС здесь ни причем. А если ориентироваться на ЕС, то где те зарплаты и пенсии что в Европе. Но Шмыгалю наплевать на людей. Ему главное свой карман.

Залиште відповідь