Fiat відмовився від одного з найпопулярніших кольорів для авто

Компанія поставила собі за мету зміцнити свої позиції як бренду, що є синонімом захоплення, сяйва та надії.

Згідно з прес-релізом Stellantis, материнської компанії Fiat, 26 червня відомий італійський автовиробник припинив виробництво автомобілів, пофарбованих у сірий колір, незважаючи на величезну популярність цього кольору. Цей сміливий крок означає монументальний зсув для Fiat та його бренду, оскільки він прощається з сірими автомобілями і переходить у сферу яскравих і барвистих кольорів. Fiat з гордістю заявляє, що став першим серед автовиробників, хто прийняв це революційне рішення, починаючи з представлення нового Fiat 600e.

Обґрунтування цього важливого кроку, як пояснює компанія, глибоко вкорінене в асоціації Італії з яскравими відтінками – кольорами моря, сонця, землі та неба. Відмовившись від сірого кольору, Fiat прагне ще більше зміцнити свої лідерські позиції як бренду, що уособлює достаток, яскравість і позитивний погляд на життя.

Fiat колір

У прес-релізі також наводяться дані Товариства виробників і продавців автомобілів, які свідчать про те, що сірий колір є найулюбленішим кольором для нових автомобілів у Великій Британії. Лише у 2022 році на сірий колір припало понад чверть усіх нових автомобілів, проданих у країні. Однак місія Fiat полягає в тому, щоб надихати людей на життя, сповнене оптимізму та позитиву, що призвело до рішучого рішення попрощатися з сірим кольором.

Розпочинаючи цю трансформаційну подорож, Fiat прагне відродити дух радості, сяйва та безмежної надії в серцях людей по всьому світу. Відмовляючись від сірого кольору і приймаючи калейдоскоп кольорів, Fiat прагне створити автомобільний ландшафт, який відображає яскраву сутність самого життя.

На початку цього року асоціація “Укравтопром” систематично оприлюднювала статистику щодо кольорів автомобілів, яким українці надають перевагу. Навесні повідомлялося, що сірий увійшов до трійки найпопулярніших кольорів на первинному ринку, поряд з білим та чорним.