Чому зʼявляється сповіщення про помилку після заміни акумулятора на iPhone

0 106

iPhone є одним з найпопулярніших смартфонів на ринку, і його батарея є важливою складовою частиною пристрою.

Якщо ви замінили акумулятор на iPhone самостійно, або у не кваліфікованих майстрів і після цього отримали сповіщення про помилку, це може бути дещо розчаровуюче. Давайте розберемося, чому це відбувається і як можна усунути цю помилку.

iPhone помилка

Чому виникає помилка після заміни акумулятора на iPhone?

Несумісність акумулятора: Єдина причина, чому з’являється сповіщення про помилку після заміни акумулятора на iPhone, полягає в тому, що встановлений у своєму новому контролері має інші серійні номери, які відрізняються від вашого оригінального. Тобто Ваш Айфон думає що встановлено невідому батарейку, і після цього від показує помилку ідентифікації запчастини.  Бувають випадки коли неоригінальний акумулятор може не працювати належним чином з iPhone і викликати його повільну роботу.

 

iPhone помилка

Як усунути помилку після заміни акумулятора на iPhone?

Якщо помилка вже є на Вашому пристрою, в такому випадку є два варіанти:

  • Віднести Айфон до сертифікованого сервісного центру. Де Вам зможуть замовити новий акумулятор від Епл та його встановити. В Такому випадку помилки не буде, але ціна за послугу буде дуже значною. Іноді ціна на заміну батарейки може становити до 50 відсотків ціни самого Айфону (в залежності від моделі
  • – другий варіант, якщо Вам потрібно замінити батарейку, то ви можете використати послуги нашого сервісного центру AppleLab, ми зможемо замінити контролер батарейки окремо від самого акумулятора. В такому випадку ви отримаєте замінену батарейку без помилки за значно нижчою ціною, ціни можна подивитись на нашому сайті – https://app-lab.com.ua/ua/iphone/power/

iPhone помилка

На просторі інтернету є багато відео інструкцій як замінити контролер окремо від самої Літій іонової банки, але ми  не рекомендуємо виконувати цю роботу самостійно. Сама хімія в акумуляторі дуже вогненебезпечна при контакті з киснем з повітря. Наполягаємо не виконувати цю роботу самостійно.

Тобто підсумуємо, Помилка, що з’являється після заміни акумулятора на iPhone, може бути викликана несумісністю контролера, який зараз встановлений в вашому новому акумулятору. Якщо ви вже замінили батарейку з помилкою, але у вас не залишився ваш старий акумулятор, то єдиний вихід – йти до офіційного сервісного центру.

Наш сервісний центр AppLab – це відповідальний та надійний партнер, який надає ремонт та обслуговування Apple-пристроїв.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь