Десятки тисяч автомобілів Kia та Hyundai були викрадені через челендж у TikTok

0 550

ЗМІ досить широко висвітлювали епідемію викрадень автомобілів південнокорейських марок Kia та Hyundai. Дивно, але старт крадіжкам авто було дано в соціальних мережах, де почали з’являтися ролики з докладними описами технології викрадення.

Переважна більшість цих «навчальних» роликів було розміщено підлітками. Вони часто знімають самих себе у момент викрадення чужих автомобілів. Через невеликий час викрадення перетворилися на челенджі, а географія крадіжок поширилася практично на всю територію Сполучених Штатів.

Підлітки-викрадачі об’єдналися в якийсь клуб під назвою Кіа Бойз, членство в якому можна підтвердити, виклавши ролик відповідного змісту. При цьому викрадення ніяк не були пов’язані з грошима чи прагненням до наживи. Підлітки просто каталися на авто та розпивали в них алкоголь. Нерідко при цьому вони потрапляли у тяжкі аварії. Один із них був спійманий і заарештований саме після ДТП.

Залишається тільки зрозуміти, чому машини саме цих марок стали такі популярні у викрадачів

Hyundai викрадення авто

Популярність пояснюється досить просто – компанії прагнули заощадити та не оснащували свої авто сучасними та ефективними засобами і системами безпеки. У США закон не забороняє продавати машини без імобілайзера, хоча у сусідній Канаді така заборона існує. Щоб викрасти автомобіль Kia або Hyundai, достатньо вибити скло та частково розібрати кермову колонку. Потім завести її будь-яким роз’ємом USB-A і поїхати.

Влада Нью-Йорка подала на Kia та Hyundai позов і виграла його.

Компаніям довелося виплатити потерпілим від викрадення близько 200 мільйонів доларів. Декілька інших американських міст також зажадали компенсації. Зараз автобренди активно інвестують у безпеку і мають намір якщо не виключити можливість викрадення своїх автомобілів, то помітно ускладнити його. Це не тільки безкоштовне оновлення програмного забезпечення, але й комплекти безпеки, які користувачі можуть придбати для своїх автівок.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь