4 марки, чиї автомобілі краще не купувати, тому що вони нещодавно збанкрутували

0 15 501

У цій статті ми зібрали кілька брендів, чиї справи дуже погані. На батьківщині вони визнані банкрутами, тому згортають продаж по всьому світу. Самі розумієте, що купивши їхній автомобіль сьогодні, ви навряд чи десь зможете обслужити його завтра.

Brilliance

Brilliance V5

Кросовер V5, який схожий на BMW X1, був флагманом марки в багатьох країнах.

Китайський «діамант» створював позитивне враження, бо тісно співпрацював з BMW, а баварці з ким потрапило справи вести не будуть. Однак у листопаді минулого року з КНР прийшла новина про те, що компанія Brilliance визнана банкрутом.

Кредитори вже почали розтягувати нечисленні активи гіганта. Щоправда, крихітний шанс на порятунок бренд має. Німці з BMW хотіли купити ключовий пакет акцій Brilliance.

Brilliance V3

А ще нещодавно був запущений продаж дешевшого паркетника V3. Мабуть, так само швидко його і згорнуть

Вирученої суми вистачило б, щоб врятуватися, але подібна угода поки що витає на рівні чуток.

Zotye

Ще один китайський бренд, який прославився тим, що продавав кросовери, які сильно нагадували Volkswagen Tiguan та Touareg. Тільки дешевше, звісно.

Zotye T600

Зоті Т600 – той самий китайський Туарег для “бідних”

Найкращим став 2018 рік, коли було продано понад 3000 одиниць по всій країні. Ще наприкінці 2019-го з Китаю надійшла новина про те, що Zotye визнали банкрутом. Але представники марки цю інформацію спростували.

Ось тільки купити собі «китайський Volkswagen» практично неможливо. Машини з КНР та деталі до них не постачаються. Чому? Тому що виробництво стоїть. Значить, банкрутство справді було?

Lifan

Lifan X60 – мабуть, найвдаліший Ліфан на ринку

Про крах одного з головних постачальників китайських автомобілів і країни третього світу ви і без нас могли чути. Так, колись величезний концерн, який випускав усе, починаючи від мотоциклетних моторів і до автобусів, просто зник.

У Китаї бренд мав навіть свій футбольний клуб у вищій лізі. Мабуть, і йому зараз доведеться несолодко. Проте, в багатьох країнах купити Lifan ще можна. Машин наштампували так багато, що й досі не можуть продати залишки партії 2018 року випуску.

Lifan X60

Прямо перед закриттям компанія викотила семимісний кросовер “Майвей”, але йому просто не вистачило часу, щоб якось виправити справи марки.

Ось тільки, чи варто це робити, якщо марки вже, по суті, не існує?

SsangYong

Про те, що “два дракони”, а саме так перекладається SsangYong, вимерли, ми вже писали раніше. Дійсно, колись дуже популярні в нашій країні корейські позашляховики пішли в історію разом із компанією, яка їх розробляла та випускала.

SsangYong Rexton II

Дивно, але за співвідношенням ціни та якості, Ссанг Йонги досі одні з найкращих у своєму класі на нашому вторинному ринку.

Корейський уряд відмовив бренду у підтримці, а сама фірма виповзти з боргів не змогла. Чи шкода SsangYong? Так, мабуть, навіть більше, ніж усі китайські марки разом узяті.

Бонус: Hummer

А ви не знали, що Хаммер випарувався ще 10 років тому? Не проіснувавши і 20 років, цей підрозділ General Motors пішов в історію.

Великий, красивий, але дорогий

Так, нові позашляховики даної американської марки ви вже купити не можете, але якщо “маєте око” на Hummer, то пам’ятайте, що з деталями можуть виникнути серйозні проблеми.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь