Toyota Yaris – історія безперервного успіху

0 1 786

Toyota Yaris, яка надійшла у продаж цього року, є вже четвертим поколінням малюків, які мають найбільші продажі. Автомобіль, який починає свою ринкову кар’єру, повинен продовжувати успіхи, досягнуті його попередниками. Однак, незважаючи на високу планку, ми можемо бути впевнені, що нова модель продовжить низку успіхів, розпочатих 20 років тому.

2019 рік став особливим для Toyota Yaris. Оскільки на 20-у річницю дебюту першого покоління вже було представлено четверте видання японського малюка. Автомобіль спокушає своїм характерним стилем кузова, динамічними та економічними двигунами, включаючи гібридну версію, та високим рівнем безпеки та комфорту водіння.

Однак, дивлячись на Yaris, який цього року надійшов у продаж в Україні, не можна забувати, що всі сучасні рішення, що використовуються в ньому, є результатом досвіду, накопиченого під час проектування його попередників.

Все почалося в 1999 році, коли дебютувало перше покоління Yaris. І одразу успіх!

Автомобіль виграв титул автомобіля 2000 року.

Водіям сподобався міський дизайн екстер’єру, вони були в захваті від ефективних тривимірних показників, і перш за все вони оцінили простоту маневрування та просторий салон з малими зовнішніми розмірами.

У 2005 році перше покоління поступилося місцем наступному випуску Yaris. Часи змінилися, і дизайн адаптували до нової моди. Таким чином, зовнішній вигляд машини став більш виразним, а його характерною рисою стали великі фари, що високо стирчать на капоті. Для живлення автомобіля все ще використовувались бензинові та дизельні двигуни.

Toyota Yaris ІІ 2010 року
Toyota Yaris ІІ 2010 року

Toyota Yaris – гібридна революція

Нарешті, в 2011 році наступив час третього покоління. Порівняно зі своїм попередником, автомобіль став довшим. Колісна база була також збільшена, що призвело до покращення простору. Багажник також збільшено до 286 л. Однак під капотом відбулася справжня революція. Саме тоді Toyota Yaris отримала гібридний привід загальною потужністю 100 к.с.

Це було щось надзвичайне – гібрид у міському автомобілі.

Скептики наголошували, що це поки недоречна дія, але час показав, що Toyota мала рацію. Гібридний варіант став настільки популярним, що витіснив дизельний двигун в асортименті. Насправді, навіщо комусь потрібен дизельний агрегат, якщо під капотом ви можете мати екологічний гібрид, який дав машині гарну динаміку із середнім споживанням палива лише 4,7 л / 100 км?

Звичайно, гібридний привід не міг бути відсутнім і у четвертому поколінні Yaris, яке було представлене в 2019 році та надійшло у продаж цього року. Однак цього разу система має цілих 116 к.с. І це дозволяє машині розганятися до 100 км / год лише за 9,7 секунди. Витрата палива? Сенсаційно низька, адже для проїзду 100 км достатньо 3,8 літра бензину.

Автомобіль спокушає не тільки гібридним приводом, але і просторим салоном з сучасним, навіть футуристичним стилем, а також чудовою керованістю та високим комфортом водіння.

Високий рівень безпеки – це також важлива перевага нового Yaris. Це забезпечено завдяки численним помічникам, які допомагають водієві під час руху.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь