Стало відомо, який китайський автомобільний виробник потрапив до списку міжнародних спонсорів війни

0 704

Компанія досі не пішла з російського ринку. Навпаки, суттєво наростила і виторг, і чистий прибуток.

Нацагентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни китайську автомобільну компанію Zhejiang Geely Holding Group.

“Geely продовжує сплачувати податки до бюджету росії, активно підтримувати її економіку та, відповідно, спонсорувати агресію проти України”, – йдеться у повідомленні НАЗК.

У відомстві зазначили, що більшість європейських, японських та корейських автовиробників припинили продажі на російському ринку після повномасштабного вторгнення в Україну.

Geely

Водночас продаж автомобілів Geely в росії за I квартал 2023 року зріс більш ніж вдвічі в порівнянні з минулим роком – з 5543 до 12 673 одиниць. Виторг Geely Auto Group за 2022 рік перевищив $20 млрд.

ТОВ “Джили-Моторс” є дистриб’ютором бренду Geely в росії. Виторг компанії також зріс за минулий рік – на 82%, до $800 млн, а чистий прибуток – на 5105%, до $201 млн. До російського бюджету сплачено понад $51,4 млн податків.

Станом на травень мережа офіційних дилерів Geely представлена ​​у 89 російських містах та налічує 157 дилерських центрів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь