Kia готує конкурента Toyota Hilux і Ford Ranger: перше зображення та подробиці

Kia TK
0 687

Південнокорейський автомобільний концерн Kia працює над новою моделлю, яка розташується в сегменті пікапів і має нав’язати суперництво таким бестселерам у цьому класі як Toyota Hilux та Ford Ranger.

Проект довгий час був засекречений, проте напередодні у розпорядження дилерів «Кіа» в Австралії надійшли перші подробиці про цю новинку, які в результаті майже відразу потрапили до мережі.

Kia TK
Kia TK

Згідно з інформацією, «злитою» в інтернет, автомобіль (зараз він проходить під заводським найменуванням Kia TK) виявиться призначеним для австралійського ринку. Це буде пікап із дворядною кабіною, оснащений дизельним мотором.

В якості силового агрегата має виступити 2,2-літровий «наддувний» двигун, запозичений у Sorento, який видає 199 кінських сил

Kia TK

«Корейці» планують підготувати машину таким чином, щоб вона не тільки відповідала цільовим параметрам вантажопідйомності Toyota Hilux та Ford Ranger, а й перевищувала їх із тяговим зусиллям близько 3500 кг та вантажопідйомністю близько тонни.

Інших подробиць про те, на що чекати від нового пікапа Kia, крім того, що його прем’єра запланована на 2025 рік, поки немає.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь