Mitsubishi анонсувала появу нових моделей, включаючи Colt та Triton

0 348

Японські автовиробники розповідають про свої успіхи у попередньому фінансовому році та анонсують майбутні продукти.

Mitsubishi хотіла б нагадати нам, що вона має кілька нових моделей у розробці, ще раз презентувавши Colt, Triton і компактний кросовер. Вони показані поруч із вже представленими автомобілями, такими як ASX – перейменований Renault Captur – і Delica Mini, кей-кар з високою посадкою та помірними позашляховими амбіціями.

Першим, безумовно, виведуть в світ Colt у вигляді фейсліфтинга Renault Clio 2024 року з шильдиком Mitsubishi та деякими незначними змінами. Він запропонує гібридну трансмісію так само, як і у автомобіля-донора.

Renault вироблятиме Colt у Туреччині на своєму заводі у Бурсі, де вже випускається аналогічний Clio. Новачку не доведеться турбуватися про конкуренцію з Fiesta, оскільки цього року Ford припиняє випуск малолітражного хетчбека.

Mitsubishi Triton

Що ж до Triton наступного покоління, він вже був представлений концептом XRT, показаним у другій половині березня. Подробиці про пікап на даний момент обмежені, але він ймовірно ділитиме платформу з Navara і пропонуватиме аксесуари Ralliart, враховуючи, що вони були в концепті, близькому до виробництва.

Планується, що він надійде у продаж наступного фінансового року, причому Таїланд має отримати його першим, перш ніж він прибуде до регіону АСЕАН (Асоціація держав Південно-Східної Азії).

Mitsubishi Triton

Слайд також містить “компактний позашляховик”, демонструючи концепт XFC 2022 року. На відміну від ASX з його французьким корінням, наступна серійна версія розробляється Mitsubishi для ринків АСЕАН. Проте автовиробник не виключає можливості запуску моделі в інші регіони, якщо вона виявиться комерційно успішною.

Mitsubishi Triton

Якщо назва «Xpander» вам нічого не каже, то це суміш мінівена і кросовера, випущена наприкінці 2019 року, а потім фейсліфтинга в середині 2022 року. У найближчому майбутньому Mitsubishi має намір оснастити його гібридною силовою установкою. Всі ці продукти були анонсовані раніше на початку березня в презентації дорожньої карти продуктів до 2028 року, в яку входив і електричний пікап.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь